Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali: Krzysztof Mrówka Dyrektorem Biura Ubezpieczeń Rolnych

 

1 lipca 2019 r. Krzysztof Mrówka objął funkcję Dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali. Z firmą jest związany od 13 lat. Jest ekspertem zarówno w obszarze ubezpieczeń rolnych, jak i likwidacji szkód.


Krzysztof Mrówka przez wiele lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych i kierownika szkód rolnych w Biurze Likwidacji Szkód Concordia Ubezpieczenia. Jest ekspertem w obszarze szkód rolnych, ze szczególnym uwzględnieniem szkód w uprawach. Krzysztof Mrówka jest znany z bliskiej współpracy z rzeczoznawcami i ze stworzenia w strukturach Concordia Ubezpieczenia silnego zespołu ekspertów agro. Od kilku lat aktywnie uczestniczy również w pracach nad systemem ubezpieczenia od ryzyka suszy i mobilnej likwidacji szkód w uprawach. Jak podkreśla, szczególnie ważne są dla niego innowacje.


- Jako nowy szef Biura Ubezpieczeń Rolnych zamierzam kontynuować rozwój kompleksowej oferty ubezpieczeniowej w obszarze agro. W dalszym ciągu chcę też uczestniczyć w projektach wykorzystujących w likwidacji szkód technologie teledetekcji i drony – komentuje Krzysztof Mrówka i dodaje, że likwidacja jest obszarem, w którym firma chce w dalszym ciągu utrzymać pozycję lidera. Należąca do Grupy Generali Concordia Ubezpieczenia planuje już kolejne szkolenia i inwestycje w rozwój zespołu rzeczoznawców.


- Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Krzysztofa połączone ze świetnym rozeznaniem firmy, umiejętnością czerpania z siły i pomysłów współpracowników oraz bardzo dobrą współpracą z innymi biurami, przyczynią się do przyspieszenia rozwoju obszaru agro w naszej firmie. Wierzę, że ścisła współpraca obszarów sprzedaży, produktu, likwidacji, taryfy i obsługi jest kluczem do sukcesu i rozwoju kompleksowego systemu ubezpieczeń dla rolnictwa. Projekty wykorzystujące nowoczesne technologie teledetekcji i drony w likwidacji szkód będą nadawać dodatkowej dynamiki naszej organizacji – komentuje Maciej Fedyna, Prezes Zarządu Concordia Ubezpieczenia - Grupa Generali.


Krzysztof Mrówka jest absolwentem Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Finanse Przedsiębiorstw oraz podyplomowych studiów z zakresu diagnozowania stanu upraw rolnych na Uniwersytecie Technologii Przyrodniczej J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Od wielu lat pełni funkcję eksperta i reprezentanta Concordii podczas konferencji i wydarzeń branżowych.


W Biurze Likwidacji Szkód Concordia Ubezpieczenia pozostają bliscy współpracownicy Krzysztofa Mrówki - Piotr Adamczyk i Bernard Mycielski, którzy wraz z grupą około 200 rzeczoznawców tworzą silny zespół skoncentrowany na solidnej i rzetelnej likwidacji szkód.


- Zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie serwisu na wysokim poziomie wymaga wiarygodnych i profesjonalnych fachowców. Planujemy dalej rozwijać i szkolić zespół zaufanych likwidatorów, tak, abyśmy mogli zaoferować nasze produkty szerszemu gronu klientów i stale dostarczać usługi na najwyższym poziomie – dodaje Maciej Fedyna.

 

 

Concordia Ubezpieczenia - Grupa Generali
Mająca swoją siedzibę w Poznaniu, Concordia Ubezpieczenia współpracuje z ponad 2000 pośredników na terenie całego kraju, w tym bardzo liczną grupą banków spółdzielczych. Świadczy usługi ubezpieczeniowe w Polsce od 20 lat, będąc jednocześnie jednym z wiodących graczy w segmencie ubezpieczeń rolnych. O solidności i rzetelności Concordii Ubezpieczenia decydują ludzie i otwartość na nowoczesne technologie. To dzięki sieci rzeczoznawców i grupie ekspertów agro Concordia jest dla rolników prawdziwym partnerem.


W listopadzie 2018 roku podpisano porozumienie, na mocy którego Concordia Ubezpieczenia została zakupiona przez Generali, jedną z pięciu największych grup ubezpieczeniowych w Polsce, ze składką przypisaną brutto 670 milionów euro i udziałem w rynku na poziomie 5% w 2018 roku.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: ubezpieczenia; concordia; ubezpieczeń; szkód; likwidacji; rolnych; mrówka; krzysztof; ; poziomie; obszarze; funkcję; dalszym; ciągu; technologie; teledetekcji; komentuje; rozw&;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »