shiuz__750 x 100 px_1

CDR otrzymało Honorowy Tytuł „Przyjaciela Sielinka”

Z okazji 25. edycji Wielkopolskich Targów Rolniczych w Sielinku wyróżniono współpracujące od lat z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego Instytucje i Firmy, przyznając im Honorowy Tytuł „PRZYJACIELA SIELINKA”. W gronie wyróżnionych znalazło się również Centrum Doradztwa Rolniczego. Było to szczególne podsumowanie wieloletniej współpracy poznańskiego Oddziału Centrum z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego. Wręczenie statuetek miało miejsce podczas uroczystego otwarcia XXV Wielkopolskich Targów Rolniczych, połączonych z I Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych w dniach 9-10 czerwca 2018 r.  w Sielinku k/Opalenicy.

Statuetkę odebrał dyrektor CDR O/Poznań Pan Mariusz Tatka.

Tegoroczna edycja Targów odbywała się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Oficjalnego otwarcia Targów dokonał Pan Ryszard Zarudzki, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który wręczył wyróżnionym pracownikom WODR i Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Poznaniu medale „Zasłużony dla Rolnictwa”.

Podczas tegorocznych, Wielkopolskich Targów Rolniczych pracownicy CDR O/Poznań udzielali fachowych porad oraz prezentowali wydawnictwa na wspólnym stoisku promocyjnym Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie i Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Wielkopolskie Targi Rolnicze to impreza, która  od lat należy do ważniejszych wydarzeń gromadzących profesjonalistów z branży rolniczej. W ramach Regionalnej Wystawy Zwierząt, po raz pierwszy zorganizowanej  w takim zakresie we współpracy z branżowymi związkami hodowlanymi oraz  ośrodkami doradztwa rolniczego  woj. dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego oraz śląskiego, promowano dorobek aż 150 uczestniczących w Wystawie hodowców. Dodatkową imprezą towarzyszącą Targom były doroczne  Dni Pola, w ramach których doradcy, rolnicy mogli się zapoznać z ofertą najlepszych odmian i gatunków roślin uprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem zbóż i roślin przydatnych jako alternatywne źródła energii.

 

125ml milk

33ba77f226f280963a6b357784aae309
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; targów; rolniczego; tytuł; rolniczego.; centrum; wielkopolskich; honorowy; ramach; rozwoju; rolnictwa; roślin; otwarcia; otrzymało; ośrodkiem; wielkopolskim; „przyjaciela; siel;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »