Bruksela 27-29 lutego 2020 r.

Spotkanie przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Centrum Doradztwa Rolniczego z przedstawicielami rządu Flandrii z Departamentu Rolnictwa i Rybołówstwa.

Celem spotkania było zapoznanie się polskiej strony z charakterystyką rolnictwa we Flandrii oraz systemem wdrażania Europejskich Partnerstw na rzecz Innowacji (EPI) i rodzajami pomocy skierowanymi na działania innowacyjne w gospodarstwach rolnych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się z sposobami wspierania grup operacyjnych działających we Flandrii, obowiązującymi procedurami, warunkami przyznawania pomocy, formami prawnymi grup oraz z działaniami kontroli administracyjnej i kontroli na miejscu u beneficjentów. W ramach spotkań uczestnicy zapoznali się z wybranymi efektami projektów realizowanych przez grupy operacyjne z Flandrii. W trakcie spotkania wymieniono  doświadczenia w realizacji działań na rzecz innowacji w rolnictwie obu stron oraz przedyskutowano pomysły na kolejny okres programowania, w tym kwestię ochrony klimatu i środowiska.

 

125ml milk

ffdfbcbcfd9579b910ef88ec38f9fba8
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; spotkania; bruksela; uczestnicy; innowacji; flandrii; kontroli; doradztwa; lutego; działaniami; prawnymi; formami; projektów; administracyjnej; miejscu; beneficjentów.; pomoc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »