Ambroży – nowy diler marki Kubota w południowo-zachodniej Polsce

 

 

Marka Kubota powołała nowego dilera w południowo-zachodniej Polsce. Firma Ambroży zastąpi tym samym dotychczasowego przedstawiciela marki Kubota w rejonie, firmę Agromix Rojęczyn.


W dniu 1 czerwca 2018 roku firma Agromix Rojęczyn zostanie zastąpiona przez przedsiębiorstwo Ambroży Sp. z o.o. jako diler marki Kubota w południowo-zachodniej Polsce.


Firma Ambroży Sp. z o.o. powstała w 1990 roku, a jej siedziba znajduje się w Bierutowie, woj. Dolnośląskie. „Początkowo działalność naszej rodzinnej firmy polegała na zaopatrywaniu małych gospodarstw w podstawowe produkty. Jednak z biegiem lat asortyment się powiększał, aż do sprzedaży ciągników i urządzeń rolniczych” – mówi właściciel firmy, pan Krzysztof Ambroży.


Serwisem maszyn sprzedanych przez firmę Agromix Rojęczyn zajmie się nowy diler. „Klienci Agromix użytkujący ciągniki Kubota otrzymają drogą listowną informację dotyczącą przejęcia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego przez firmę Ambroży wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. Serwis Ambroży zapewni ciągłość i pełną obsługę gwarancyjną maszyn Kubota” – wyjaśnia Edward Cyc, Szef Działu Serwisu marki Kubota.
Warto przypomnieć, że współpraca marki Kubota i Agromix Rojęczyn trwała nieprzerwanie od 2004 roku, czyli od momentu, kiedy marka Kubota została wprowadzona na polski rynek przez japoński dom handlowy Marubeni. „Agromix Sp. z o.o. jest jednym z najstarszych partnerów handlowych marki Kubota w Polsce. Jesteśmy wdzięczni Panu Józefowi Dworakowskiemu, Michałowi Matuszewskiemu oraz całemu zespołowi Agromixu za pracę włożoną przez te wszystkie lata w sprzedaż i promocję marki Kubota w naszym kraju” – powiedział Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o., Oddział w Polsce – „Gorąco życzymy firmie Agromix Rojęczyn powodzenia w rozwoju pozostałych gałęzi prowadzonej działalności”.

 

O firmie Kubota
Koncern Kubota Corporation, założony w 1890 roku przez Gonshiro Kubota, jest przedsiębiorstwem globalnym działającym w wielu różnych branżach. Oprócz produkcji ciągników i urządzeń dla rolnictwa, firma wytwarza m.in. silniki i sprzęt budowlany oraz produkty związane z systemami wodociągowymi oraz z ochroną środowiska naturalnego, jak na przykład stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków. Firma, której oficjalna siedziba znajduje się w Osace (Japonia), obecna jest w 110 krajach, a poziom sprzedaży netto w 2015 roku przekroczył 1,5 biliona jenów (prawie 13 miliardów Euro)..

 

www.kubota-eu.pl

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: kubota; ambroży; agromix; rojęczyn; ; południowo-zachodniej; firmę; polsce; sprzedaży; ciągników; nowego; znajduje; serwisu; urządzeń; firmie; maszyn; polsce.; siedziba; życzymy;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »