Ambasadorzy regionu. Snails Garden ze ślimakami mazurskimi.

Ambasadorzy NajlepszymZNajlepszych SnailsGardenZ satysfakcja informujemy, iż firma Snails Garden znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych laurem Najlepszym z Najlepszych.
Nagrodzeni za szczególne zasługi, innowacje i rozwój.

Jest to nagroda przyznawana przez Marszałka woj. warmińsko-mazurskiego - Gustawa Brzezina - To nie tyle konkurs, ile uhonorowanie swoistych ambasadorów województwa, którzy w poszczególnych latach wyróżnili się na forum krajowym i międzynarodowym i przyczynili się do promocji regionu Warmii i Mazurach, miejsca, w którym mieszkają i funkcjonują.

Snails Garden Mariola i Grzegorz Skalmowscy
Rodzinna firma z Krasina pod Pasłękiem, która od 15 lat promuje walory smakowe i zdrowotne ślimaków. Ich farma inspiruje rolników i przedsiębiorców w całej Europie. Z ich śluzu produkują innowacyjne kosmetyki. Mają na koncie prestiżowe nagrody, publikujcie i książkę kulinarną.


Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że nasze produkty, staną się tak popularne. Ludzie kazali pukać się nam w głowę. Jako to, ślimaki w Polsce ? Uwierzcie lub nie, ale one na prawdę są smaczne - Mariola Skalmowska

Ona ma siłę, jak śpiewa Anita Lipnicka, uświetniając galę swoim koncertem. Uroczystość wręczenie honorowych tytułów i statuetek odbyła się 5 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Dotychczas marszałkowie województwa przyznali 355 laurów.

_______________________

--

Ambasadorzy regionu Laury "Najlepszym z Najlepszych" 2018

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Ambasadorzy NajlepszymZNajlepszych SnailsGarden
TAGI: garden; snails; ambasadorzy; regionu.; regionu; mariola; ślimakami; mazurskimi.; całej; pukać; kazali; ludzie; popularne.; staną; produkty; ; pomyślał; ; najśmielszych; kulinarną. jeszcze; ks;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »