Agriaffaires.pl międzynarodowa platforma dla Rolnika

Agriaffaires.pl to internetowa międzynarodowa platforma kupna i sprzedaży maszyn rolniczych zarówno nowych jak i używanych, Nasz portal pomaga również w znalezieniu firmy handlowej w pobliskiej okolicy, publikuje ogłoszenia wynajmu maszyn i innych usług oraz sprzedaży gruntów rolnych.
Przejżeliście stan waszych maszyn?

Okazało sie że trzeba coś naprawić - znaleść brakujace czesci - albo kupić sprawniejszy kombajn, czy inny sprzęt?

Zapraszamy na naszą strone internetową Agriaffaires.pl.

Nie znacie ?

Jest to jedna z największych międzynarodowych giełd internetowych z używanymi oraz nowymi maszynami rolniczymi.Poprzez Agriaffaires.pl macie dostęp do ogłoszeń wysokiej jakości, gdzie wystawiana maszyna istnieje i jest na sprzedaż, a zamieszczone obok zdjęcie faktycznie ją reprezentuje. Dzięki naszemu działowi obsługi klienta jesteśmy w stanie zaproponować maszyny rolnicze najróżniejszych marek, w tym tych najpotężniejszych takich jak John Deere, Case IH, Massey Ferguson. Znajdziecie tu zarówno ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy rolujące jak i mniej popularny sprzęt np maszyny do uprawy tytoniu.

Uwaga, Agriaffaires, to nie tylko możliwość znalezienia ogłoszeń z maszynami rolniczymi na sprzedaż czy taż zamieszczenia ogłoszeń o poszukiwaniu konkretnego sprzetu. Nasz portal pomaga również w znalezieniu firmy handlowej w pobliskiej okolicy, publikuje ogłoszenia wynajmu maszyn i innych usług oraz sprzedaży gruntów rolnych.Ponadto jesteśmy dumni z naszego nowego bloga Agriaffaires Mag. Naszym celem było stworzenie miejsca gdzie moglibyście znaleść najświeższe informacje dotyczące rynku rolniczego, przeczytać użyteczne porady oraz podzielić się waszymi opiniami, a nawet jaśli macie duszę publicysty waszymi esejami i artykułami.

Agriaffaires Mag jest to realizacja naszego pragnienia by wychodzić naprzód waszym potrzebom, dostarczać coraz więcej usług i informacji. Agriaffaires Mag jest częścią naszego wkładu w społeczności internetowe, obok konta na Facebooku, Google i Twitter, wyrazem naszego pragnienia podzielenia się z wami tym co nas wzrusza, rozśmiesza albo inspiruje czasami są to poprostu zdjęcia pięknych maszyn rolniczych.

redakcja http://www.agriaffaires.pl/
--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »