ANWIL na Dniu Pola


ANWIL na Dniu PolaWłocławska spółka z Grupy ORLEN wzięła udział w centralnych obchodach Dnia Pola, które już po raz piętnasty zorganizowała Krajowa Spółka Cukrowa. ANWIL zaprezentował uczestnikom wydarzenia ofertę swoich produktów, wytwarzanych z myślą o klientach z branży rolno-spożywczej.


Dzień Pola to święto szczególnie ważne dla plantatorów buraków cukrowych, ale tradycyjnie już uczestniczą w nim także producenci z branży rolno-spożywczej, niezwiązani z cukrownictwem. Jego tegoroczne obchody odbyły się 22 czerwca 2017 r. w miejscowości Łęczyna, leżącej w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim na obszarze plantacyjnym Oddziału „Cukrownia Kluczewo”.


Głównym celem wydarzenia, organizowanego już po raz piętnasty przez Krajową Spółkę Cukrową, jest wymiana doświadczeń związanych z uprawą buraków cukrowych, a także prezentacja wszelkich produktów i usług niezbędnych do prowadzenia plantacji tej rośliny okopowej.


W tym roku w Dniu Pola w charakterze wystawcy po raz pierwszy wziął udział także ANWIL. Odwiedzający stoisko spółki mogli dowiedzieć się o wartościach organicznych saletry amonowej i saletrzaku sprzedawanego pod marką CANWIL, a także porozmawiać o efektywnym nawożeniu mineralnym z użyciem produktów wytwarzanych we Włocławku, m.in. oglądając poletko doświadczalne.


Kolejną okazją do spotkania z ekspertami ANWILU będzie XXXI Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Końskowoli – Sitnie (woj. lubelskie), która odbędzie się w dniach 30.06-02.07.2017 r.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

ANWIL na Dniu Pola
TAGI: także; branży; buraków; cukrowych; ; spółka; piętnasty; wytwarzanych; produktów; udział; usług; amonowej; saletry; wartościach; organicznych; i saletrzaku; porozmawiać;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »