21 marca mija termin zgłoszeń na targi WorldFood Warsaw

WorldFood Warsaw 2III edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw odbędzie się już w dniach 19-21 kwietnia w EXPO XXI WARSZAWA. Jeszcze tylko do 21 marca przedsiębiorstwa i instytucje z branży spożywczej mogą zgłosić swój udział w roli wystawców.


Tegoroczna edycja targów odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela oraz prezesa Agencji Rynku Rolnego Łukasza Hołubowskiego.


WorldFood Warsaw na stałe wpisało się do kalendarza międzynarodowych wystaw biznesowych sektora spożywczego. Świadczy o tym rosnąca z roku na rok liczba wystawców i duże zainteresowanie firm zagranicznych. W tym roku udział w targach zgłosili wystawcy między innymi z Francji, Tajlandii, Ukrainy, Belgii, Sri Lanki, Korei, Chin, Litwy, Niemiec czy Indii. Liczną reprezentację stanowią także polskie przedsiębiorstwa.


Udział w targach WorldFood Warsaw przynosi wiele korzyści. Wśród nich jest możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z partnerami z kraju i zagranicy, szansa na rozszerzenie współpracy z sieciami handlowymi, promocja przedsiębiorstw i ich oferty. Dodatkowym atutem jest bogaty program merytoryczny targów, który umożliwi zapoznanie się z najnowszymi trendami.


„Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji targów WorldFood Warsaw przedstawicieli biznesu spożywczego – producentów, dystrybutorów, importerów i eksporterów żywności, napojów i dodatków, a także firmy oferujące technologie dla sektora spożywczego i instytucje działające na rzecz branży” – zachęca Agnieszka Szpaderska, manager targów.


WorldFood Warsaw tworzone jest w myśl zasady „myśl lokalnie, działaj globalnie”. Dlatego też organizatorzy nawiązali współpracę z kluczowymi instytucjami i organizacjami branżowymi.
Firmy zainteresowane udziałem w targach w roli wystawców mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 21 marca. Więcej informacji: Agnieszka Szpaderska, tel. 222 395 66 93, agnieszka@worldfood.pl

www.worldfood.pl

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

WorldFood Warsaw 2
TAGI: warsaw; worldfood; targach; targów; ; spożywczego; udział; termin; ; agnieszka; sektora; instytucje; biznesowych; wystawców; także; napojów; edycja;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »