Artykuł o Tematyce Ekologicznej11 kwietnia rozpoczynają się targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna we Wrocławiu

image004 1W dniach 11- 12 kwietnia we Wrocławiu na Stadionie ,Wrocław 2012 Sp. z o. o. odbędą się Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®. Na zwiedzających, oprócz szerokiej oferty wystawców i nowości technologicznych, będą czekać warsztaty, seminaria, fora branżowe oraz spotkania eksperckie. Organizatorem targów jest REECO Poland. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Energii oraz Prezydent Wrocławia.

Dwa dni targowe we Wrocławiu skierowane do wszystkich osób związanych z szeroko pojętą branżą OZE stanowią źródło informacji oraz możliwość do zawierania nowych kontaktów biznesowych.

Wśród tegorocznych wystawców będą m.in. producenci oraz instalatorzy elektrowni fotowoltaicznych, przedsiębiorstwa energetyczne, firmy zajmujące się pozyskiwaniem dotacji dla OZE, stowarzyszenia branżowe, dystrybutorzy urządzeń OZE, a także firmy konsultingowe oraz instytucje edukacyjne związane z dziedziną odnawianych źródeł energii.

Targom towarzyszyć będzie szereg warsztatów, seminariów oraz forów branżowych. Pierwszego dnia targów odbędą się takie wydarzenia jak: Warsztataty: ''Fotowoltaika - jak właściwie inwestować jak właściwie instalować'', Seminarium: Przyszłość Kogeneracji w Polsce oraz VIII Dolnośląskie Forum Energii Odnawialnej. Z kolei drugiego dnia zwiedzający będą mieli okazje wziąć udział w III edycji Dnia Rolnictwa "Rolnik z energią. OZE przyszłością polskiego rolnictwa oraz w warsztatach : ENERGETYKA WODOROWA - technologie i perspektywy.

Programy wszystkich wydarzeń towarzyszących oraz rejestracja znajdują się na stronie http://www.inenerg.com/targi0.html

Podczas targów nie zabraknie również okazji do tworzenia sieci kontaktów biznesowych. Jedną z nich będzie usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. „Spotkania kooperacyjne” mają na celu w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają. Skorzystanie z usługi jest bezpłatne i wymaga wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej targów.

Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna odbędą się w daniach 11-12 kwietnia br. w godz. 8:00 – 17:00. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji online lub na miejscu. Więcej informacji oraz program InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna znajduje się na stronie: www.inenerg.com

 

 


 


Organizator targow InEnerg®


Organizator REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami: Reutlingen/Niemcy, Salzburg/Austria, Nowy Sad/Serbia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO. Wszystkie terminy targów można znaleźć na stronie www.reeco.eu.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

image004 1
TAGI: wrocławiu; kwietnia; energii; energetyczna; efektywność; targów; będą; odbędą; wszystkich; stronie; online; inenerg®; informacji; szeroko; rejestracji; kooperacyjne”; „sp;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »