Szkolenie „Modernizacja gospodarstw rolnych – doświadczenia i wnioski z naborów przeprowadzonych w ramach PROW 2014-2020.”

W ramach PROW 2014-2020 przeprowadzone zostały już dwa nabory wniosków w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” pozwalające na dokonanie pewnych podsumowań (wskazanie najczęściej popełnianych błędów i zwrócenia uwagi na najistotniejsze kwestie). W związku z powyższym, Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu, wspólnie z Wielkopolskim Oddziałem Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na jednodniowe szkolenie w dniu 29 listopada 2016 roku (wtorek).
 
Głównym celem szkolenia jest wskazanie najczęściej popełnianych błędów i możliwości ich poprawy na etapie uzupełnień. Jednocześnie prelegenci postarają się wskazać, jak należy przygotować dokumenty, aby możliwa była ich pozytywna weryfikacja. W czasie zajęć, poruszona zostanie także kwestia przestrzegania zasad konkurencyjności wydatków. Zajęcia poprowadzone zostaną przez przedstawicieli Biura Wsparcia Inwestycyjnego Wielkopolskiego OR ARiMR.
 
Szkolenie rozpocznie się w dniu 29.11.2016 roku (wtorek) o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63.
Zakończenie zajęć przewidziane jest ok. godz. 15.00
Koszt uczestnictwa - 60 zł, w tym: materiały szkoleniowe, sala, obiad, serwis kawowy. Koszty dydaktyczne - nieodpłatnie.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23.11.2016r.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na adres poznan@cdr.gov.pl, faksem pod numer 61 820 19 71 lub pocztą.
 
Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień szkolenia (proszę zaznaczyć na karcie zgłoszenia) – koszt tego noclegu dodatkowo 60 zł.
 
Informacji w sprawie rekrutacji udziela Małgorzata Kossowska-Górecka - tel.: 61 823 20 81, e mail: m.gorecka@cdr.gov.pl
Osoba do kontaktów merytorycznych - Oskar Wysocki, e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl  
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:
- karta zgłoszeniowa
- harmonogram

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ramach; szkolenie; doradztwa; rolniczego; gospodarstw; błędów; najczęściej; szkolenia; centrum; poznaniu; ; uczestnictwa; noclegu; oddział; popełnianych; wnioski; naborów; doświadczenia; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »