Nokian Heavy Tyres na targach Agritechnica 2017: Wytrwałość nie do zatrzymania – połączenie niezawodnej jakości z innowacją


NOKIAN CTNokian Heavy Tyres, Nokia, Finlandia, 9 listopada 2017 – Zarówno niezawodna jakość jak i nowoczesne innowacje są niezbędne do stworzenia warunków dla nowoczesnego i przynoszącego zyski rolnictwa. Odpowiedź na te potrzeby znalazła marka Nokian Tyres, przedstawiając na targach Agritechnica 2017 jeszcze bardziej obszerną ofertę opon niż kiedykolwiek.


Współczesne rolnictwo wymaga, aby praca była wykonywana szybko, bezpiecznie oraz ekonomiczne. Wszechstronne opony ze wskaźnikiem zdzieralności premium oraz doskonałą przyczepnością są niezbędne do osiągniecia najlepszych wyników. Ta myśl inspirowała Nokian Tyres od dekad – doświadczenia użytkowników oraz praktyczne testy rozwinęły naszą zróżnicowaną ofertę opon w taki sposób, aby odpowiadała ona na wszystkie wymagania naszych klientów.

Nowe rozmiary opon Nokian CT – szerszy zakres słynnych opon do przyczep Opony CT dla przyczep zaprojektowane zostały z myślą o ekstremalnie ciężkich ładunkach oraz wymagających pracach rolnych. Już od teraz, te znane opony flotacyjne dostępne są w nowych rozmiarach: 560/60R22.5, 600/50R22.5, 600/55R26.5 and 600/60R30.5.

Nokian TRI 2 – nowe wyniki testów: więcej godzin pracy na drodze i poza nią Stabilne i wolno zdzierające się opony Nokian TRI 2 gwarantują komfortową jazdę oraz wytrzymałość na drogach jak i poza nimi. Nowe wyniki testów jasno wskazują, że to pierwszorzędny wybór dla prac rolniczych, które wymagają zarówno poruszania się po ulicach jak i w terenie.

Doskonałość powstaje w wyniku doświadczenia: wizjonerska Nokian Concept Tyres
Nowa opona koncepcyjna Nokian Heavy Tyres posiada zestaw wyjątkowych cech, które zmienią świat rolnictwa. Ta innowacyjna opona to narzędzie dla rolników, które umożliwi im prowadzenie bardziej wszechstronnych oraz efektywnych kosztowo prac wykonywanych przez ciągniki niż kiedykolwiek wcześniej.

Aby lepiej poznać teraźniejszość oraz przyszłość zmieniającego się rolnictwa, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą opon oraz naszą wizją przyszłości rolnictwa.
Wydarzenie: Agritechnica – największe na świecie targi maszyn i wyposażenia dla rolnictwa

Gdzie: Hanover / Niemcy, Stoisko #20B03
Kiedy: 12–18 listopada 2017

O Nokian Tyres
Firma Nokian Tyres plc została założona w 1988r., a jej korzenie sięgają roku 1898, kiedy założono Fińskie Zakłady Gumowe (Suomen Gummitehdas Oy). Firma promuje bezpieczną jazdę w trudnych warunkach. Innowacyjne opony do samochodów osobowych, ciężarówek i ciężkich maszyn są produkowane z myślą o krajach, w których panują wymagające warunki pogodowe oraz skrajnie zmienne pory roku. W 2016 roku firma osiągnęła przychody netto na poziomie 1,4 miliarda i zatrudniała ponad 4 400 pracowników. Akcje Nokian Tyres’ są notowane na fińskiej giełdzie papierów wartościowych.
Więcej informacji:
www.nokiantyres.com/heavy
www.nokiantyres.com/flotation

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

NOKIAN CT
TAGI: nokian; ; agritechnica; które; naszą; targach; ciężkich; niezbędne; maszyn; jazdę; wyniki; niezawodnej; bardziej; ofertę; wytrwałość; rolnictwa.; myślą; połączenie; innowacj;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »