Szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Marketing terytorialny w zrównoważonym, wielofunkcyjnym rozwoju obszarów wiejskich”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza specjalistów oraz doradców ośrodków doradztwa rolniczegozajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, zainteresowanych tematyką marketingu terytorialnego do udziału w szkoleniu e-learningowym pod nazwą: „Marketing terytorialny w zrównoważonym, wielofunkcyjnym rozwoju obszarów wiejskich”, które będzie realizowane w dniach 10 lipca – 30 września 2017 roku.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy na temat możliwości wykorzystania koncepcji marketingu terytorialnego w zarządzaniu jednostkami przestrzenno-administracyjnymi w Polsce, a także wskazanie jak wykorzystać wiedzę z tego zakresu w pracy doradcy rolniczego.

Perspektywicznym celem szkolenia jest wsparcie procesów służących współpracy w lokalnych środowiskach pomiędzy samorządem terytorialnym doradcami i innymi podmiotami, które opierają swoją działalność na potencjale obszaru.

Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły w okresie od 10 lipca do 15 września 2017 roku. O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia. Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 10 lipca do 30 września 2017 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach forum.

Szkolenie składa się z 6 modułów samokształceniowych. Po każdym module należy rozwiązać test przejściowy aby uzyskać dostęp do następnego modułu. Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ważne aby w terminie do 30 września zapoznał się z wszystkimi modułami i zaliczył test końcowy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.
Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: s.filas@cdr.gov.pl, lub faxem pod nr: 12 424 05 05.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie poprawnych odpowiedzi w teście końcowymna minimum 15 spośród 20 pytań, do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.


Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:
Leszek Leśniak – Dział ROW,
tel. 12 424 05 03
e-mail: l.lesniak@cdr.gov.pl


W sprawach organizacji i rekrutacji:
Sylwia Filas - Zespół Metodyki, Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego,
tel. 12 424 05 54
e-mail: s.filas@cdr.gov.pl

W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Łukasz Obrzut
l.obrzut@cdr.gov.pl 
tel. 12 424 05 18

Bartłomiej Mitka
b.mitka@cdr.gov.pl
12 424 05 40


Do pobrania:

- karta zgłoszenia uczestnictwa
- harmonogram szkolenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; września; rozwoju; nazwą:; zgłoszenia; będzie; sprawach; szkolenia; terytorialny; szkolenie; uczestnikom; wielofunkcyjnym; marketingu; terytorialnego; szkoleniu; będą; obszarów;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »