Szkolenie - Uruchamianie działalności produkcji żywności przetworzonej – aspekty prawne, wymagania weterynaryjne, sanitarne, obowiązki prawa podatkowego” w zakresie rolniczego handlu detalicznego

Uprzejmie informuję, że w dniu 01-02 marca 2017 roku w Centrum Doradztwa Rolniczego Odział w Radomiu odbędzie się szkolenie nt. „Uruchamianie działalności produkcji żywności przetworzonej - aspekty prawne, wymagania weterynaryjne, sanitarne, obowiązki prawa podatkowego” w zakresie rolniczego handlu detalicznego”, na które serdecznie zapraszamy doradców, przedstawicieli Izb Rolniczych zajmujących się problematyką możliwości prowadzenia produkcji i sprzedaży żywności z gospodarstw rolnych i związanych z tą działalnością wymagań prawa żywnościowego w zakresie, wymagań sanitarnych i weterynaryjnych.

Wykładowcami na szkoleniu będą także przedstawiciele MRiRW, GIJHARS, GIW oraz GIS, którzy przedstawią zagadnienia związane z prowadzenie działalności rolniczego handlu detalicznego zgodnie ze swoimi kompetencjami. Mając na uwadze złożoność zagadnień dotyczących wprowadzanej, nowej formy działalności sprzedaży żywności wyprodukowanej przez rolników udział w szkoleniu doradców, przedstawicieli Izb Rolniczych, na którym zagadnienia dotyczące rolniczego handlu detalicznego będą prezentowali przedstawiciele służb nadzorujących będzie bardzo dobrą okazją do wyjaśnienia i interpretacji regulacji zawartych w ww. ustawie.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Odział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18. Koszty dydaktyczne szkolenia pokrywa CDR. Jednostka delegująca uczestnika pokrywa koszty uczestnictwa w szkoleniu tj. wyżywienia, noclegu, dojazdu do CDR O/Radom.

Koszt uczestnictwa dla przedstawicieli prywatnych podmiotów doradczych, przedstawicieli izb rolniczych wynosi 247,34 zł od osoby i obejmuje koszty materiałów szkoleniowych(teczka, notatnik długopis), nocleg 01/02.03.2017, wyżywienia (2 obiady, kolacja, śniadanie)  i serwisu kawowego(3 podania), w trakcie trwania szkolenia.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia 28.02/01.03. 2017r. za oddzielną odpłatnością, po uprzednim zgłoszeniu. Cena noclegu 70,00zł w pokoju dwuosobowym.

Wpłaty należy dokonać na: CENTRUM DORADZTWA ROLNICZEGO w BRWINOWIE ODDZIAŁ w RADOMIU 26-600 Radom, ul. Chorzowska 16/18.

Nr konta 04 1130 1017 0020 1233 9620 0004 (dwa dni przed datą szkolenia) z dopiskiem szkolenie - rolniczy handel detaliczny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia  23 lutego 2017 roku na adres  radom@cdr.gov.pl  lub faksem na numer 48 365 49 70.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku nie zgłoszenia rezygnacji uczestnik zostanie obciążony kosztami uczestnictwa w szkoleniu.

Osoby do kontaktu:
- zagadnienia merytoryczne - Barbara Sałata e-mail: b.salata@cdr.gov.pl,  tel. (48) 365 69 35,
- rekrutacja i organizacja - Wojciech Kowalski e-mail: w.kowalski@cdr.gov.pl,  tel. (48) 365 69 25

Załączniki:

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolniczego; żywności; działalności; handlu; detalicznego; uczestnictwa; szkolenie; przedstawicieli; doradztwa; produkcji; radomiu; centrum; weterynaryjne; ; szkoleniu; koszty; zgłoszenia; przetwor;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »