Relacja ze spotkania informacyjno-szkoleniowego dla pracowników Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego wykonujących zadania na rzecz SIR

W dniach 7-8 listopada br. w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie odbyło się Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla pracowników Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego wykonujących zadania na rzecz SIR. Celem szkolenia było uzupełnienie wiedzy i umiejętności pracowników Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, którzy pełnią rolę koordynatorów i brokerów w SIR, w celu efektywniejszego i sprawniejszego wypełniania zadań w ramach Sieci oraz działania „Współpraca” z PROW 2014-2020. Wykładowcami i trenerami podczas spotkania byli przedstawiciele Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA, Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie i Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Podczas szkolenia wykładowcy przybliżyli uczestnikom zagadnienia dotyczące sprawozdawczości z realizacji operacji z Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 w zakresie SIR. Swoimi doświadczeniami oraz przykładami dobrych praktyk i innowacyjnych rozwiązań podzielili się przedstawiciele SIR ze Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. Przeprowadzono także wykłady i warsztaty na tematy: „Zarządzania projektami szkoleniowymi w ramach 2-letnich Planów Operacyjnych KSOW”, „Rola mediów społecznościowych w komunikacji interpersonalnej” oraz „Negocjacje”. Na koniec szkolenia rozdano ankiety na podstawie których uczestnicy mogli ocenić organizację i tematykę spotkania.

 

125ml milk

49c3c6dd4df474aebd256bf3ac28e921
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; rolniczego; zadania; wykonujących; szkolenia; spotkania; relacja; ośrodków; wojewódzkich; ramach; przedstawiciele; ośrodka; pracowników; wojewódzkich; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »