Artykuł o Tematyce Ekologicznej Płatności bezpośrednie, rolnośrodowiskowe, ekologiczne - konsekwencje niewłaściwego deklarowania gruntów, interpretacja dokumentacji kontroli, zasady postępowania – szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniach 6-7.02.2018 roku organizuje szkolenie pn. ”Płatności bezpośrednie, rolnośrodowiskowe, ekologiczne - konsekwencje niewłaściwego deklarowania gruntów, interpretacja dokumentacji kontroli, zasady postępowania”.

Celem szkolenia jest przybliżenie doradcom zasad interpretacji wyników kontroli na miejscu prowadzonych przez ARIMR w zakresie płatności bezpośrednich, rolnośrodowiskowych i ekologicznych oraz odzwierciedlenie wyników kontroli w decyzjach o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego i płatności obszarowych PROW w wydawanych przez organy ARiMR - ze szczególnym uwzględnieniem analizy zawartych w nich rozstrzygnięć i uzasadnień do nich.

 Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 235 zł i obejmuje (materiały szkoleniowe, wyżywienie, serwis kawowy, nocleg).

Zgłoszenia proszę przesłać na załączonej karcie zgłoszenia uczestnictwa do dnia 05.02.2018r. na adres:w.kowalski@cdr.gov.pl lub fax 48-3654970.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia należy bezzwłocznie powiadomić organizatora. Nie zgłoszenie tego faktu spowoduje obciążenie kosztami wyżywienia w pierwszym dniu szkolenia.

Wpłatę za szkolenie należy dokonać do 06 lutego 2018r. na Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu 26-600 Radom , ul. Chorzowska 16/18 Nr konta 04 1130 1017 0020 1233 9620 0004.

 

Do pobrania:


Harmonogram szkolenia

Karta zgłoszenia

 

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: płatności; szkolenie; kontroli; ; zasady; rolniczego; dokumentacji; doradztwa; interpretacja; rolnośrodowiskowe; ; bezpośrednie; ; ekologiczne; konsekwencje; deklarowania; niewłaściwego; uczestnict;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »