„DZIEŃ EUROPEJSKI” GOZDNICA 2018

W dniu 9 czerwca br. w Gozdnicy, z okazji 15-lecia referendum o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej odbył się festyn pn. „Dzień Europejski”.

Nie przez przypadek to wydarzenie odbyło się właśnie w Gozdnicy. Tu bowiem w 2003 roku frekwencja podczas głosowania była największa w całym kraju. Pomysłodawcy przedsięwzięcia zaplanowali tego dnia liczne atrakcje a plenerowa forma imprezy połączona była z uroczystą Galą, podczas której zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu zorganizowanego przez Gazetę Lubuską pn. „Lubuska Wieś Europejska”. Do udziału w wydarzeniu została zaproszona również Lubuska Izba Rolnicza, którą reprezentował Andrzej Kuziemski członek Zarządu LIR oraz Anna Słowik dyrektor Biura LIR. Ufundowane przez Lubuską Izbę Rolniczą statuetki trafiły do laureatów konkursu w kategorii przedsiębiorstwo/rolnik, którymi zostali: Zbigniew Czmuda, Piotr Przybyszewski, Anna Fechner, Tomasz Kwiatkowski oraz Patrycja Sawicka.

Gratulujemy!

Więcej informacji o wydarzeniu >> gazetalubuska

 

 

125ml milk

DSC 0565 150x150
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; „dzieŃ; europejski”; konkursu; laureatów; wydarzeniu; podczas; lubuską;  ; gozdnica; >> gazetalubuska; rolnicza; ; członek; kuziemski; andrzej; r;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »