Złoty Byk wyznaczy trendy

Już 18. i19. października Ostróda stanie się centrum rolniczych innowacji. To właśnie w tych dniach odbędą się Targi Agro-Power Mazury 2014. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna, druga edycja targów będzie pełna innowacji i atrakcji.

agropowermazury

Targi Agro-Power Mazury, mimo że odbędą się dopiero po raz drugi – na stałe i mocno wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez targowych o tematyce rolnej w kraju. W Polsce północno – wschodniej to największe tego typu expo i zarazem jedyna impreza targowa, która zapewnia tak wiele atrakcji.

Organizatorzy spodziewają się blisko 100 wystawców i ponad 20 tysięcy zwiedzających.
Tegoroczna edycja, podobnie jak pierwsza, odbywa się pod hasłem „Moc atrakcji, moc innowacji”
-Skupiamy się przede wszystkim na tym, aby zaprezentować zwiedzającym najnowocześniejsze rozwiązania z różnych gałęzi rolnictwa- mówi Patrycja Woycicka, dyrektor targów.
- Podczas targów będziemy przyznawali „Złote Byki” w konkursie „Power of Innovation”. Udział w konkursie ma na celu wyróżnienie najbardziej innowacyjnych produktów i technologii prezentowanych na Agro-Power Mazury 2014.
Dowiedzieliśmy się, że nagród jest tylko 5 więc konkurencja będzie silna.

Organizatorzy zapowiadają także, że targi to nie tylko powierzchnia wystawiennicza. Podczas Agro-Power Mazury 2014 przewidywane są występy artystyczne oraz mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami dla odwiedzających. Ma też powstać specjalna strefa dla najmłodszych, gdzie profesjonalni animatorzy zorganizują czas dzieciom. - Te atrakcje to jednak tylko dodatek do wystawy – zapewnia Patrycja Woycicka.

Ważnym elementem są organizowane konferencje, których bogaty program można znaleźć na stronie internetowej Organizatora. Targi staną się okazją do zdobycia wiedzy z zakresu bezorkowej uprawy roli, oraz odnawialnych źródeł energii.
Trudne i skomplikowane zagadnienia prawne, które często się pojawiają wymagają fachowej wiedzy i pomocy prawników. Dlatego też podczas Targów Agro- Power Mazury 2014, zaproszony mecenas wyjaśni nurtujące rolników zagadnienia.

Obecność podczas Targów Agro-Power Mazury 2014 zapowiedziały już największe światowe koncerny. Każda branża związana z rolnictwem zgłosiła chęć udziału w tym nietuzinkowym przedsięwzięciu.

Targi są atrakcyjne dla wystawców nie tylko dlatego, że są największym wydarzeniem wystawienniczym w tej części kraju. Za Agro-Power Mazury przemawia też doświadczenie organizatorów, którego nabrali przez lata pracując w branży rolnej. Znajomość rynku i jego potrzeb pozwala dobrze skomponować ofertę targową. Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem. Liczymy na to, że teraz będzie podobnie.
O randze tego przedsięwzięcia może też świadczyć patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Marka Sawickiego, oraz lokalnych samorządowców z władzami województwa włącznie.

Przypomnijmy. Targi Agro-Power Mazury odbędą się w Centrum Targowym Expo Arena w Ostródzie w dniach 18 – 19 października. Zapraszamy.

125ml milk

agropowermazury
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: mazury; ; targów; podczas; odbędą; będzie; konkursie; trendy; wiedzy; największe; zapewnia; kraju.; wystawców; edycja; złoty; centrum;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »