shiuz__750 x 100 px_1

Zielone Agro Show 2018 z udziałem KRIR

IMG 4550W dniach 26 i 27 maja 2018 roku na terenie Moto Parku w Ułężu (woj. lubelskie, pow. rycki) odbyła się wystawa rolnicza Zielone Agro Show 2018, organizowana przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawa przeznaczona jest specjalnie dla hodowców bydła mlecznego i producentów mleka. Poświęcona jest nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła.

Ważnym punktem wystawy były pokazy maszyn w pracy. Co roku cieszą się one olbrzymim zainteresowaniem rolników. W tym roku pokazy miały nieco inną formułę i składały się z dwóch części. W pierwszej prezentowane były kosiarki oraz przetrząsacze, w drugiej prasy zwijające, praso-owijarki, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie polowe.  W ramach pokazów prezentowano także prawidłowe ustawienie robocze kosiarki. Była to okazją by zobaczyć maszyny zielonkowe, zasięgnąć porady specjalistów i fachowców, a także zobaczyć pracę prawie 50 zestawów maszyn niezbędnych do uprawy i zbioru zielonek (m.in. kosiarek, pras zwijających, prasoowijarek, owijarek do bel, przyczep).

IMG 4558 IMG 4568 IMG 4575

Podczas wystawy również Krajowa Rada Izb Rolniczych miała swoje stoisko, które było licznie odwiedzane przez rolników.

Na Zielonym Agro Show można było zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, którzy zaprezentowali to co niezbędne do uprawy i zbiorów roślin zielonkowych, m.in. nowoczesne maszyny, nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.

Więcej zdjęć w galerii - zobacz >>>

 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

IMG 4550
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zielone; maszyn; zobaczyć; udziałem; także; uprawy; również; rolniczych; wystawy; pokazy; galerii; kosiarek; ; które; stoisko; ; miała; justyna; krajowa; kostecka; podczas;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »