Zdobądź grant ANWILU i ucz kreatywnie

Uczestnicy zajęć zorganizowanych w ramach I edycji konkursu Uczę się z ANWILEMWystartował konkurs grantowy Fundacji ANWIL dla Włocławka „Uczę się z ANWILEM”. W kolejnej – IV edycji przedsięwzięcia lokalne organizacje pozarządowe mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 20 000 zł na realizację projektów, które w kreatywny oraz atrakcyjny sposób przybliżą dzieciom i młodzieży świat nauk ścisłych. Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 października.


Tworzenie ciekawych, a także innowacyjnych narzędzi edukacji to główny cel inicjatyw uzyskujących od czterech lat wsparcie Fundacji ANWIL dla Włocławka w ramach grantu „Uczę się z ANWILEM”. Program promuje wśród osób na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą nowoczesne metody nauczania przedmiotów ścisłych, m.in. chemii, fizyki, informatyki oraz matematyki. Finansowane przez fundację korporacyjną włocławskiej spółki z Grupy ORLEN projekty mają rozbudzać w uczniach zainteresowanie wiedzą i zdolność do jej praktycznego wykorzystania.
 
Poprzednie edycje konkursu grantowego „Uczę się z ANWILEM” pokazały, że jego beneficjenci wiedzą, jak w ciekawy sposób poprowadzić zajęcia edukacyjne dla najmłodszych – powiedziała Bożena Cichocka, Prezes Zarządu Fundacji ANWIL dla Włocławka. – Do tej pory umożliwiliśmy realizację prawie 39 projektów, przekazując na ten cel włocławskim i okolicznym szkołom oraz organizacjom pożytku publicznego blisko pół miliona złotych. Liczymy na to, że także w tym roku wnioskującym o wsparcie nie zabraknie pomysłów na kreatywne metody nauczania, a tym samym wykorzystamy całą dostępną – w IV edycji konkursu – pulę środków – dodaje Prezes Fundacji.
 
Wnioski o udzielenie wsparcia w ramach programu przyjmowane będą do 24 października,
do godz. 16.00 w biurze Fundacji, mieszczącym się we Włocławku przy ul. Toruńskiej 222.
W przypadku wysyłki formularzy pocztą o ich zakwalifikowaniu zadecyduje data stempla pocztowego. Uroczyste wręczenie grantów nastąpi 8 listopada.
 
Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem www.anwildlawloclawka.pl.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Uczestnicy zajęć zorganizowanych w ramach I edycji konkursu Uczę się z ANWILEM
TAGI: ; „uczę; fundacji; zdobądź; anwilu; będą; sposób; także; projektów; ; realizację; metody; prezes; przyjmowane; konkursu; ramach; kreatywnie; edycji; wsparcie; anwilem&;
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »