Zasady wypełniania wniosku w ramach poddziałania 4.1.3. Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze nawadniania

nawadnianie 3 400

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zapraszana na szkolenie zdalne „Zasady wypełniania wniosku w ramach poddziałania 4.1.3. Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze nawadniania w gospodarstwie”.

Celem szkolenia jest przypomnienie najważniejszych zasad wypełniania i składania wniosku z ww. poddziałania ze zwróceniem uwagi na najczęściej popełniane błędy w przygotowywanej dokumentacji. Szkolenie zdalne z przedstawicielami Centrali ARiMR zostało zaplanowane na 9 czerwca 2020r. w godzinach 10:00-13:00.

W szkoleniu w jednej grupie może uczestniczyć maksymalnie 50 osób. W przypadku większej liczby zgłoszonych uczestników zostanie ustalony drugi termin szkolenia. W podanym powyżej terminie zostanie przeprowadzone webinarium na żywo, z czatem i możliwością zadawania pytań do prelegentów, natomiast w drugim terminie (jeżeli liczba zgłoszonych uczestników przekroczy 50) na żywo będzie tylko moderator spotkania, natomiast wiedza merytoryczna przekazana przez prelegentów będzie odtworzona z pierwszego terminu spotkania. Uczestnicy szkolenia w drugim terminie będą mogli również zadawać pytania prelegentom.

Szkolenia są bezpłatne. Materiały szkoleniowe (prezentacje) zostaną udostępnione po zakończeniu szkolenia.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Karty zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać w formie skanu na adres mailem r.koczkodaj@cdr.gov.pl (skan powinien być opatrzony podpisem Dyrektora). Termin przesyłania kart zgłoszenia mija 3 czerwca 2020r.

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych:
Anna Kowalska - Zespół ds. Rolnictwa i Środowiska, e-mail: a.kowalska@cdr.gov.pl tel. 22 125 62 22
Łukasz Laskowski - Zespół ds. Rolnictwa i Środowiska, e-mail: l.laskowski@cdr.gov.pl tel. 22 125 62 71

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Renata Koczkodaj - Dział Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, e-mail: r.koczkodaj@cdr.gov.pl  tel. 22 125 62 09

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Harmonogram szkolenia

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

nawadnianie 3 400
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wniosku; poddziałania; wypełniania; szkolenia; doradztwa; terminie; zgłoszenia; e-mail:; nawadniania; obszarze; rolnych; gospodarstw; modernizacja; 4.1.3.; ramach; zgłoszonych; czerwca; 2020r.; ro;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »