Zarządzanie stadem bydła mlecznego - szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w dniach 08-09 kwietnia 2014r. organizuje szkolenie pn. „Zarządzanie stadem bydła mlecznego”. Program obejmuje 11 godziny zajęć w tym zajęcia warsztatowe z wykorzystaniem programów: „Wirtualny zootechnik”- program wspomagający producentów mleka w planowaniu i kierowaniu stadem bydła mlecznego oraz „Inration”- program wspomagający układanie dawek pokarmowych dla zwierząt przeżuwających.

Szkolenie poprowadzone zostanie przez wykładowców ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zajmujących się problemami z dziedziny chowu i hodowli bydła mlecznego.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów (rozpoczęcie zajęć 08.04.2014 r. o godz. 10.30).
Szkolenie odbędzie się po zebraniu minimum 20 uczestników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie karty zgłoszenia oraz oświadczenia (jeśli dotyczy) do 28.03.2014 r. e-mailem na adres: r.koczkodaj@cdr.gov.pl  lub faksem pod numer 22 729 72 91 na załączonym formularzu.

•    Karta zgłoszenia
•    Program szkolenia
•    Oświadczenie o finansowaniu szkolenia ze środków publicznych

Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień szkolenia (cena noclegu w przeddzień szkolenia nie jest wliczona w koszt szkolenia i wynosi 60 zł/osoba), co należy zadeklarować na załączonym formularzu zgłoszenia.

Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.

Koszty udziału w szkoleniu:

- PRACOWNICY ODR - 178,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są koszty wyżywienia i noclegu. Koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.

- PODMIOTY PRYWATNE

  • 366,00 zł od osoby - w cenie zawarte są koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) oraz wyżywienie i nocleg - cena netto zwolniona z VAT w przypadku, gdy uczestnictwo w szkoleniu jest finansowane co najmniej w 70% ze środków publicznych
  • 450,18 zł od osoby - cena brutto z 23% VAT

Szczegółowych informacji udzielają:
Barbara Grygo tel. 22 729 66 34 w.122  b.grygo@cdr.gov.pl
Anna Kowalska tel. 22 729 66 34 w. 122 a.kowalska@cdr.gov.pl
Informacji w zakresie rekrutacji na szkolenie udziela:
Renata Koczkodaj tel. 22 729 66 34-38 wew. 130

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: bydła; szkolenie; szkolenia; stadem; program; materiały; koszty; doradztwa; mlecznego; zawarte; brutto; dydaktyczne; noclegu; zarządzanie; środków; załączonym;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »