shiuz__750 x 100 px_1

Zaproszenie na Dzień Otwartych Drzwi Młodych Naukowców IHAR

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w imieniu Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowego Instytutu Badawczego w Radzikowie pragnie serdecznie zaprosić na Dzień Otwartych Drzwi Młodych Naukowców, który odbędzie się dnia 13 czerwca 2014 r. w siedzibie IHAR-PIB w Radzikowie.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy doradców i rolników. Spotkanie to ma na celu integrację środowiska, zaprezentowanie dorobku naukowego i hodowlanego IHAR-PIB oraz dorobku produkcyjnego Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Radzikowie, wymianę informacji i doświadczeń pomiędzy pracownikami nauki a pracownikami hodowli, rolnikami, producentami żywności i służbami doradczymi ODR, jak również promocję programów badawczych, nowych materiałów hodowlanych, odmian i technologii produkcji.

W ramach DOD MN 2014 przewidziana jest część wykładowa, podczas której zostanie zaprezentowana działalność Instytutu oraz część wizytacyjną, podczas której uczestnicy zapoznani zostaną z doświadczeniami prowadzonymi w polu. Dla chętnych przewidziana jest również możliwość odwiedzenia poszczególnych pracowni i laboratoriów.

Obydwie części programu, tj. zarówno wykłady, jak i prezentacje doświadczeń polowych/laboratoryjnych, zostaną w głównej mierze poprowadzone przez Młodych Naukowców naszego Instytutu.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zapewnia bezpłatny transport spod siedziby instytucji w Brwinowie do Radzikowa. W programie przewidziany jest piknik integracyjny w plenerze z grillem.

Wypełnione karty zgłoszenia uczestnictwa proszę odesłać do dnia 11 czerwca 2014 r. faksem na nr 22 729 72 91 lub na adres: sekretariat@cdr.gov.pl.

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: młodych; doradztwa; ihar-pib; dzień; instytutu; otwartych; brwinowie; również; zaproszenie; czerwca; której; doświadczeń; dorobku; serdecznie; pracownikami; zostaną; podczas; przew;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »