Zapraszamy na wykłady na temat nowych przepisów dotyczących zdrowia roślin

W trakcie wystawy „ZIELEŃ TO ŻYCIE”, w ramach seminarium „Wiedza dla producentów”, w dniu 5 września 2019 r. w godzinach 12.00-15.00 przewidziana jest prezentacja tematyki dotyczącej nowych zasad rejestracji podmiotów profesjonalnych i paszportowania roślin, w związku przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2031.

Nowe prawo w zakresie zdrowia roślin będzie stosowane w krajach Unii Europejskiej od połowy grudnia 2019 r. Zmiana przepisów prawnych wpłynie na produkcję roślinną i obrót roślinami, produktami roślinnymi i przedmiotami, w tym także nasiennictwo i obrót materiałem siewnym w Unii Europejskie.


Wykłady zostaną wygłoszone będą przez przedstawicieli Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz zaproszonego gościa – eksperta z holenderskiej organizacji ochrony roślin. Udział w seminarium jest bezpłatny.

 

Lokalizacja wystawy: EXPO WARSZAWA XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa.

Program Wystawy: https://zielentozycie.pl/pl/program/wiedza-dla-producentow/program-producenci.html

 

 Źródło
 Państwowa Inspekcja Ochrony
 Roślin i Nasiennictwa
 http://piorin.gov.pl/

125ml milk

zielen to zycie,k1uUwl caFOE2c Zxb2Im2JiTayZVpB ZZ6TVlOv
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: roślin; nowych; zdrowia; zapraszamy; seminarium; wykłady; ochrony; obrót; dotyczących; przepisów; inspekcja; głównego; przedstawicieli; będą; wygłoszone; zostaną; europejskie.;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »