shiuz__750 x 100 px_1

Zapraszamy na szkolenia związane z wodą w rolnictwie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zapraszają na szkolenia pn.:

  1. Racjonalne gospodarowanie wodą w rolnictwie.
  2. Nabór wniosków w ramach PROW 2014-2020Poddziałanie „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” typ operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych” –nawodnienia w gospodarstwie.

które odbędą się w dniach 11-12.09.2019r.

Szkolenia skierowane są do doradców z ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, doradców prywatnych, nauczycieli szkół rolniczych, rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy z zakresu optymalnego korzystania z wód w produkcji rolniczej, przeciwdziałania niedoborom wody w rolnictwie oraz wymagań wodnoprawnych dla rolnictwa. 

Przedstawione zostaną również informacje na temat naboru wniosków na realizację operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych” –nawodnienia w gospodarstwie w ramach PROW 2014-2020 oraz wypełnianie wniosku o przyznanie pomocy.

Miejsce szkoleń: Zajęcia rozpoczną się o godz. 9.30 w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów.

W pierwszym dniu (11.09.) odbędą się wykłady stacjonarne, natomiast w drugim dniu (12.09) planowany jest wyjazd studyjny do Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Rolniczego Zakładu Doświadczalnego  SGGW w Żelaznej w celu prezentacji obiektów i urządzeń służących do nawadniania upraw oraz przekazania wiedzy na temat organizacji optymalnego nawadniania.
 

Koszty szkolenia wynoszą:

- 130 zł / osobę (koszty dydaktyczne),
- 305 zł/osobę (koszty dydaktyczne + nocleg (80 zł) + wyżywienie (95zł)
- 213 zł/osobę (koszty pobytu ponoszone przez pracowników WODR)
 

Kartę zgłoszenia oraz Informację o uczestniku formy edukacyjnej (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres:, j.zdunek@cdr.gov.pl; pod nr fax: 22 729 72 91 do dnia 30.08.br

Osoby do kontaktu:

Do pobrania

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; rolniczego; szkolenia; rolnych”; 22 125; rolnictwie; (koszty; „modernizacja; gospodarstw; –nawodnienia; zapraszamy; odbędą; sprawach; 2014-2020; rolniczych; ; zł/os;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »