Zapraszamy na konferencję "Wyzwania środowiskowe w rolnictwie"

W dniach 6 i 7 listopada 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, ulica Komitetu Obrony Robotników 24, odbędzie się międzynarodowa konferencja „Wyzwania środowiskowe w rolnictwie”, której organizatorem jest Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu. Projekt realizowany jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Głównym celem wydarzenia jest przekazanie wiedzy i informacji na temat wyzwań wynikających z Wspólnej Polityki Rolnej dotyczących wprowadzanych Dyrektyw środowiskowych: Programu azotanowego, Dyrektywy NEC i BAT oraz zapobiegania emisji fosforu.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, rolników, pracowników administracji rządowej, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność przesłania zgłoszenia. Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać/rejestrować do dnia 28 października 2019r. pod adresem: https://konferencja.cdr.gov.pl/

Osoby odpowiedzialne merytorycznie:

1. Mateusz Sękowski, tel. 48 365 69 43, e-mail: m.sekowski@cdr.gov.pl,
2. Justyna Fila, tel. 48 365 69 26, e-mail: j.fila@cdr.gov.pl.

Do pobrania:

Program konferencji

Rejestracja elektroniczna

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zapraszamy; obszarów; doradztwa; środowiskowe; rolnictwie"; wiejskich; przedstawicieli; konferencję; "wyzwania; e-mail:; ramach; programu; rolno-spożywczego; ; względu; bezpłatny. ze; konf;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »