Zapraszamy na Targi SIAL Paris 2014

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsiębiorców branży spożywczej do odwiedzenia targów SIAL PARIS 2014, które odbędą się w dniach 19 - 23 października 2014 r. w Paryżu. Międzynarodowe Targi Żywności SIAL (Salon International de l'Alimentation) to odbywające się co dwa lata, jedne z największych i najbardziej prestiżowych światowych targów rolno - spożywczych.

Gromadzą ok. 6 tysięcy wystawców z kilkuset krajów oraz ponad 150 tysięcy zwiedzających z ok. 200 państw (38 % z Francji, 30 % z pozostałych państw UE, 6 % z krajów europejskich spoza UE, 7 % z Azji, 4 % z Ameryki Północnej, 4 % z Ameryki Południowej).

sial paryz 2012 2

Zachęcamy do odwiedzenia stoisk polskich przedsiębiorstw zlokalizowanych w hali 1 stoisko 1C002 (w ramach Branżowego Programu Promocji Polskich Specjalności Żywnościowych) oraz hali 6 stoisko 6C154 (w ramach wspólnego stoiska organizacji branży mięsnej KRD, PM i PZPBM).

Wzorem lat ubiegłych dla odwiedzających Targi przygotujemy pokazy kulinarne połączone z degustacją dań przygotowanych w oparciu o produkty polskich wystawców.

sial064a

Serdecznie zapraszamy


Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

sial paryz 2012 2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: polskich; państw; targów; ramach; krajów; tysięcy; odwiedzenia; stoisko; branży; ameryki; zapraszamy; wspólnego; promocji; branżowego; stoiska;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »