Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz Polskim Klubem Wyścigów Konnych zapraszają na XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia br.

Wydarzenie to od lat gromadzi czołówkę najpiękniejszych i najcenniejszych koni arabskich z państwowych i prywatnych stadnin. W tym roku gospodarzem święta wszystkich miłośników tych dostojnych zwierząt jest historyczny Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Podczas trzech dni emocjonującej rywalizacji o tytuł Narodowego Championa zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni.

Narodowemu Pokazowi towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in. Narodowa Wystawa Rolnicza czy Dzień Arabski na Wyścigach. Wstęp na teren Pokazu oraz imprez towarzyszących jest bezpłatny. Zapraszamy do uczestnictwa w Narodowym Pokazie i odwiedzenia Toru Służewiec w sierpniowy weekend.

Szczegółowe informacje dotyczące Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi znajdują się na stronie http://narodowypokaz.pl/

 

 Źródło
 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 http://www.kowr.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: arabskich; zapraszamy; narodowy; służewiec; pokazu; konnych; wyścigów; czystej; narodowego; rolnictwa; wsparcia; ośrodek; będzie; szereg; dodatkowych; atrakcji; takich; towarzyszyć; narod;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »