ZIMOWISKO DLA DZIECI ROLNIKÓW

zimowiskoBiuro Lubuskiej Izby Rolniczej informuje, iż w porozumieniu z Krajową Radą Izb Rolniczych rozpoczęło nabór na 10-dniowe zimowisko w terminie 14.02.2015-23.02.2015. Tegoroczny wypoczynek organizowany jest w miejscowości Kościelisko. Mogą z niego skorzystać dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat (roczniki od 1999 do 2008), których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców/prawnych opiekunów jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania zimowiska.
W programie m.in.: zwiedzanie Zakopanego, wycieczka do Doliny Kościeliskiej, pobyt na basenie w Aquaparku w Zakopanym, nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami.
Uczestnicy zimowiska ponoszą część kosztów, w wysokości 550 zł od osoby, które obejmują:
– opłatę za pobyt dziecka na turnusie
– koszty jazdy na nartach w tym: wypożyczenie sprzętu, bilety wstępu na stok, opieka instruktora, transport – wyjazdy w zależności od pogody.
Osoby zainteresowane prosimy o szczegółowe zapoznanie się załącznikami i kontakt z Biurem LIR pod nr telefonu: 68-324-62-62 lub 781-446-686. Osoba do kontaktu: Aneta Jędrzejko. Jednocześnie informujemy, iż ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Odpłatności należy dokonywać na konto Krajowej Rady Izb Rolniczych: BGŻ 54 2030 0045 1110 0000 0211 7710 z dopiskiem terminu zimowiska oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Red.

Pliki do pobrania:
lista co zabrać
wzór zaświadczenia KRUS
karta kwal.Harnaś III

 

Źródło
Lubuska Izba Rolnicza
http://lir.agro.pl/

125ml milk

P22201382 300x200
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: dzieci; zimowisko; nartach; opiekunów; rolnikÓw; zimowiska; ; zainteresowane; wyjazdy; zależności; prosimy; zapoznanie; biurem; kontakt; załącznikami; transport; szc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »