XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu

W dniach 5-7 maja 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

W trakcie trzech dni imprezy dokonano prezentacji i oceny zwierząt gospodarskich  - od bydła ras mlecznych i mięsnych, przez świnie, kury, kaczki, owce, kozy, gęsi, po króliki i konie. W poszczególnych halach na ringach trwała prezentacja nagrodzonych zwierząt.

W ramach wystawy odbyły się także pokazy nowości i urządzeń niezbędnych do hodowli, wykłady, seminaria, kiermasz żywności tradycyjnej i regionalnej. W wystawie uczestniczyli hodowcy, rolnicy, doradcy, przedstawiciele władz państwowych, i samorządowych oraz stowarzyszeń i instytutów branżowych. Na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pomocy doradczej udzielali pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, prezentujący zainteresowanym osobom zagadnienia dotyczące produkcji rolniczej i rozwoju obszarów wiejskich oraz możliwości dofinansowania w ramach PROW 2014-2020.

 

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

d0246efbe40deb662e68bdd1ed0dc2d5
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zwierząt; xxviii; krajowa; wystawa; rozwoju; rolniczego; ramach; doradztwa; hodowlanych; poznaniu; doradczej; stoisku; ministerstwa; rolnictwa; branżowych.; pomocy; państwowych; ; doradcy; ; rolnicy; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »