XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Forum Spoldzielczosci Mleczarskiej 2017W dniach 18-20 października 2017 r. w Serocku odbywa się piętnasta, jubileuszowa edycja Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. W wydarzeniu udział biorą Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz i Wiceprezes KRIR Mirosław Borowski.

Forum, które z roku na rok gromadzi coraz większą rzeszę znakomitych gości, jest idealną okazją do omówienia tematów wielkiej wagi dla Polski, Europy i świata, m.in.: światowej sytuacji branży mleczarskiej czy promocji produktów mleczarskich w krajach trzecich.

Uczestnicy konferencji mogą podyskutować o problemach branży z osobami, które mają decydujący wpływ na politykę rolną nie tylko w Polsce, ale i w Unii Europejskiej – z ministrami rolnictwa z kilku krajów, przedstawicielami Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej, ekonomistami oraz innymi wybitnymi ekspertami.

Panelistami Forum są m.in.: Phil Hogan - Komisarz UE ds. rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich, Krzysztof Jurgiel - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Michel Nalet - Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy (EDA), Brigitte Misonne - Zastępca kierownika działu ds. produktów pochodzenia zwierzęcego w Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Komisji Europejskiej, Jerzy Plewa - Dyrektor Generalny w Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich (DG AGRI) w Komisji Europejskiej.


Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

Forum Spoldzielczosci Mleczarskiej 2017
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; rozwoju; komisji; mleczarskiej; obszarów; m.in.:; dyrekcji; produktów; branży; europejskiej; ; generalnej; europejskiego; października; które; spółdzielczości; mini;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »