Wójt Roku 2016

16 Gala Finałowa konkursu Wójt Roku 2016 odbyła się 22 kwietnia w Gmachu Telewizji Polskiej SA. Celem tego wydarzenia było wyłonienie wójta, który wykazał się największymi osiągnięciami na rzecz swojej gminy. O wygranej decydowała ilość wysłanych SMS na danego kandydata. W uroczystym wręczeniu statuetek „Polska smakuje” wziął udział Łukasz Hołubowski, Prezes Agencji Rynku Rolnego.   

–  Wydarzenie Wójt Roku skupia wójtów z różnych zakątków Polski. Jest to okazja do dzielenia się informacjami o swoim regionie, jego kulturze i obyczajach – powiedział Łukasz Hołubowski, Prezes ARR – Wójtowie stają się głosem lokalnej tradycji, promując unikatowy i ponadczasowy smak produktów wywodzących się z tamtejszych miejscowości. Samoistnie łączy się to z hasłem „Polska Smakuje”, które od lat promuje Agencja Rynku Rolnego.

W konkursie mogli wziąć wójtowie z całej Polski, którzy wykazywali się osiągnięciami na rzecz swojej gminy. Ich kandydatury mogły zgłaszać samorządy, organizacje lokalne oraz mieszkańcy danego regionu. Tegorocznym zwycięzcą konkursu został Dariusz Woźniak z gminy Rusiec z województwa łódzkiego.

wojt roku 2016 a

 

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

wojt roku 2016 a
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: Łukasz; danego; osiągnięciami; swojej; gminy.; ; rolnego.; prezes; wójt; konkursu; hołubowski; ; „polska; wójtowie; wziąć; które; smakuje”; ; konkursie; age;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »