Wizyta w Kijowie przełożona

Wizyta ministra Marka Sawickiego w Kijowie, która planowana była na 4 czerwca br. musiała zostać przełożona ze względu na odniesioną przez ministra kontuzję i przebywanie na zwolnieniu lekarskim.

Nowy termin planowany jest wstępnie na 10 czerwca br. Celem wizyty jest przeprowadzenie rozmów z Ministrem Polityki Rolnej i Gospodarki Żywnościowej oraz kierownictwem służb weterynaryjnych Ukrainy. Dotyczyć one będą możliwości wznowienia eksportu wieprzowiny i wołowiny z Polski na Ukrainę. Planowane jest również podpisanie Umowy między Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rzeczypospolitej Polskiej a Ministrem Polityki Rolnej i Gospodarki Żywnościowej Ukrainy dotyczącej realizacji programu zwalczania wścieklizny na terytorium Ukrainy w 2014 r.

Strona polska oczekuje obecnie na potwierdzenie przez stronę ukraińską nowego terminu.

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ministrem; wizyta; ukrainy; ministra; rolnictwa; rozwoju; gospodarki; czerwca; kijowie; Żywnościowej; polityki; rolnej; polskiej; między; polski; planowane; również;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »