shiuz__750 x 100 px_1

Wizyta na Podlasiu

Minister Jan Krzysztof Ardanowski przebywał dziś z gospodarczą wizytą na Podlasiu. Odwiedził między innymi firmę Pronar.

Zwiedzanie firmy Pronar

Szef resortu rolnictwa zapoznał się z produkcją w zakładzie w Narwii i z ofertą, z którą firma dociera do ponad siedemdziesięciu krajów świata.

Spotkanie było okazją do przekazania odznaczeń państwowych w postaci Krzyży Zasługi. Minister Jan Krzysztof Ardanowski wręczył je zasłużonym pracownikom firmy Pronar, za szczególne zasługi dla państwa polskiego, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Pronar jest jedną z najważniejszych polskich firm produkujących maszyny, głównie dla rolnictwa i recyklingu. Firma działa z sukcesem od trzydziestu jeden lat. Jest jednym z największych pracodawców na Podlasiu, w siedmiu zakładach zatrudnia ponad dwa tysiące osób. Wspiera rozliczne inicjatywy społeczne i działalność charytatywną. Wyróżnikiem rozwoju firmy jest własny dział projektowo-konstrukcyjny, który prowadzi badania i testy.

Zdjęcia (3)

125ml milk

1920
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: galerii.; rolnictwa; zdjęcie; pokaż; wizyta; minister; krzysztof; ardanowski; podlasiu; rozwoju; zakładach; siedmiu; podlasiu; ; pracodawców; największych; jednym; recyklingu.; trzydziestu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »