Wieś w centrum uwagi Prezydenta RP

− Zapewniam o tym, że polskie rolnictwo i polska wieś przez następne pięć lat będą znajdowały się w centrum mojego zainteresowania, tak jak do tej pory – podkreślił dziś Prezydent RP Andrzej Duda, który uczestniczył w Posiedzeniu Rady Krajowej NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność.
Główne

W odbywającym się w siedzibie Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi spotkaniu uczestniczył również minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Prezydent podziękował rolnikom i mieszkańcom obszarów wiejskich za udzielone mu poparcie w wyborach na najwyższy urząd w państwie, które traktuje jako ogromne dla niego zobowiązanie do ciężkiej pracy, gdyż rolnictwo wymaga wszechstronnej opieki ze strony państwa polskiego.

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski podkreślił mądrość polskiej wsi, wyrażając jednocześnie przekonanie, że stery państwa znajdują się w dobrych rękach

Szef resortu rolnictwa zwrócił ponadto uwagę, że czas po wyborach będzie dobrym czasem na kontynuowanie przebudowy polskiego rolnictwa.

Zdjęcia (4)

125ml milk

1920
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zdjęcie; galerii.; pokaż; rolnictwa; centrum; rozwoju; krzysztof; wyborach; rolnictwo; prezydenta; państwa; podkreślił; uczestniczył; mądrość; ardanowski; polskiego. minister; wszechstronnej;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »