Ważne dla rolników podlegającym dywersyfikacji upraw

Wielkopolska Izba Rolnicza, po komunikacie otrzymanym z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, iż w związku z opublikowaniem rozporządzenia Ministra i Rozwoju Wsi zmieniającego rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dnia 6 marca 2015 roku w sprawie okresu obliczania udziału różnych upraw w celu dywersyfikacji upraw (Dz.U. poz. 340, z późn. zm.) przesunięciu ulega rozpoczęcie okresu obliczania udziału różnych upraw z dnia 15 maja na dzień 1 czerwca, a zakończenie z dnia 15 lipca na dzień 31 lipca.

1

 

Wskazany w legislacji okres obliczania udziału różnych upraw w celu dywersyfikacji upraw nie oznacza dla rolników obowiązku otrzymania upraw na polu w tym okresie oraz nie rodzi dla nich żadnych dodatkowych obciążeń, gdyż nie ingeruje w proces produkcji rolnej.

Źródło: ARiMR – Komunikat dotyczący zmiany okresu obliczania udziału różnych upraw w celu dywersyfikacji upraw

 


Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: dywersyfikacji; udziału; obliczania; różnych; okresu; rozwoju; dzień; ważne; rolnictwa; ministra; rolników; podlegającym; okresie; http://www.wir.org.pl/; rolnicza; żadnych; otrzymania;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »