WMODR uruchamia kolejną metodę doradczą w okresie pandemii – zapraszamy do korzystania ze szkoleń e-learningowych. W dogodnym czasie, w dogodnym miejscu

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Zasady przeciwdziałania chorobom trzody chlewnej ze szczególnym uwzględnieniem Afrykańskiego Pomoru Świń”.

Autorem szkolenia jest dr inż. Rodian Pawłowski, starszy specjalista ds. produkcji zwierzęcej, chowu i hodowli trzody chlewnej. Twórca uznanej pracy doktorskiej pt. „Wpływ cech urodzeniowych prosiąt na ich późniejsze tempo wzrostu, wartość rzeźną i budowę histologiczną mięśnia najdłuższego grzbietu (m. longissimus dorsi)”.

Udział w szkoleniu daje możliwość zdobycia lub poszerzenia wiedzy z zakresu bioasekuracji. Szkolenie jest bezpłatne, dostępne przez całą dobę do dnia 31.10.2020 r.

Celem szkolenia jest: upowszechnianie wiedzy nt. ASF, szczególnie w zakresie zapewnienia bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących świnie oraz konsekwencji związanych z pojawieniem się choroby w stadzie.

 Szkolenie składa się z 4 modułów:

Moduł 1: Zasady dla posiadaczy trzody chlewnej mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych.

Moduł 2: Bioasekuracja i zasady dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

Moduł 3: Zasady przeciwdziałania chorobom zakaźnym trzody chlewnej na przykładzie Afrykańskiego Pomoru Świń.

Moduł 4: Podsumowanie i materiały dodatkowe, test o bioasekuracji.

Warunkiem ukończenia szkolenia jest zapoznanie się z jego treścią oraz pozytywne zaliczenie testu jednokrotnego wyboru, poprzez udzielenie co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi. Po tym etapie uczestnik otrzyma dokument potwierdzający zaliczenie szkolenia.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy rolników, w szczególności producentów trzody chlewnej, mieszkańców obszarów wiejskich, uczniów szkół rolniczych, przedstawicieli instytucji rolniczych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o rejestrację za pomocą niżej podanego adresu:

https://forms.gle/rTqder6V9sLPU4sd8

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej.

Możliwość rejestracji na szkolenie rozpoczyna się 21 września i potrwa do końca miesiąca br.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel: 665 892 879.

Źródło:wmodr.pl


Źródło
Warmińsko - Mazurska Izba Rolnicza
http://www.wmirol.org.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: trzody; dogodnym; szkoleniu; zasady; szkolenia; zapraszamy; chlewnej; szkolenie; wiedzy; rejestracji; zaliczenie; pomoru; afrykańskiego; kolejną; chorobom; przeciwdziałania; uruchamia; pandemii; me;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »