W sprawie przedłużenia okresu składania wniosków o płatności

UE 32Mając na uwadze decyzję  Komisji Europejskiej zezwalającą państwom członkowskim na przedłużenie okresu składania wniosków o płatności bezpośrednie w ramach Wspólnej Polityki Rolnej o 1 miesiąc, tj. najpóźniej do 15 czerwca 2020 r. oraz w świetle rozwoju sytuacji w kraju związanej z epidemią koronawirusa, 23 marca 2020 r. Zarząd KRIR zwrócił się z wnioskiem do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o skorzystanie z tej możliwości i maksymalne wydłużenie terminu przyjmowania wniosków. Zaproponowano także, aby wydłużenie terminu (o 1 miesiąc) dotyczyło również terminu składania oświadczeń, w których potwierdzają brak zmian w porównaniu do ubiegłorocznego wniosku o płatności bezpośrednie.

 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

UE 32
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: składania; płatności; terminu; okresu; sprawie; rozwoju; wydłużenie; przedłużenia; wniosków; maksymalne; również; możliwości; przyjmowania; wniosków.; zaproponowano; także; ; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »