Uwaga! Dodakowe miejsca na kolonie do Murzasichle!

mask

Dodano: 2014-06-24 15:23:57
 

Biuro Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej informuje, że otrzymało dodatkowy nabór na 14-dniowe kolonie z dofinansowaniem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników organizowane przez Stowarzyszenie Równych Szans w dniach:
 -  16-29 lipiec 2014 r. w Murzasichle k. Zakopanego  w programie m.in. wycieczka zagraniczna do Budapesztu i Bratysławy

- UWAGA: Dziecko powinno posiadać (i wziąć na obóz) ważny paszport lub dowód osobisty.

Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież szkolna w wieku 7-16 lat (czyli roczniki od 1998 do 2007), których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (czyli jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców/opiekunów jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania kolonii.
Uczestnicy kolonii ponoszą koszty w wysokości 800 zł od osoby, które obejmują:
-      przejazd autokarem  do Jarosławca (i z powrotem)
-    zakwaterowanie w pokojach z łazienką
-     wyżywienie 5 posiłków dziennie
-     ubezpieczenie NNW uczestnika
-     całodobowa opieka medyczna
-     doświadczona i pozytywnie zakręcona kadra
-     bogaty program i moc atrakcji
-     zajęcia z profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowia 
-     opieka instruktora
-     wypożyczenie sprzętu
Szczegółowe informacje dotyczące programu, miejsca zakwaterowania oraz innych wskazań organizatora zostaną przekazane bezpośrednio osobom zakwalifikowanym na kolonie.

Dokumenty niezbędne do zakwalifikowania uczestnika kolonii:
1.    wypełniony i podpisany oryginał karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (wzór w załączeniu)
2.    podpisana zgoda rodziców (wzór w załączeniu)
3.    oryginalne zaświadczenie z oddziału regionalnego lub placówki terenowej KRUS z okresu rekrutacji potwierdzające, iż jedno z rodziców lub opiekunów prawnych dziecka jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno
z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania kolonii
4.    dowód wpłaty 800 zł od osoby na konto Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej BGŻ S.A. Oddział w Olsztynie nr 88 2030 0045 1110 0000 0045 1220 z dopiskiem (imię i nazwisko uczestnika, termin i miejsce kolonii)  lub w kasie W-MIR w Olsztynie
ul. Lubelska 43 A, w godz. 7.30-15.30.
W związku z powyższym, Biuro Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej zwraca się z prośbą o przekazanie informacji i wymaganych załączników, zainteresowanym rolnikom. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikiem Izby zajmującym się organizacją letniego wypoczynku Panią Katarzyną Godlewską (tel. do biura 89 534 05 67, 89 527 71 89; e-mail: wmirol@wmirol.org.pl).

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania, organizator zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników z powodu wyczerpania miejsc. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń, czyli dostarczenie do biura Izby w Olsztynie kompletu wymaganych dokumentów oraz dowodu wpłaty. Przed dokonaniem wpłaty należy skontaktować się z pracownikiem biura Izby odpowiedzialnym za nabór Panią Katarzyną Godlewską.
Po zamknięciu listy uczestników, na prośbę zainteresowanych, może zostać utworzona lista rezerwowa osób, które w przypadku rezygnacji osób z listy podstawowej wchodzą kolejno w ich miejsca.

Do pobrania:

- karta uczestnika kolonii

Źródło
Warmińsko - Mazurska Izba Rolnicza
http://www.wmirol.org.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI:   ; ; rodziców; uczestnika; kolonie; wypoczynku; ubezpieczenie; rolniczej; miejsca; olsztynie; warmińsko-mazurskiej; zakresie; uczestników; chorobowe; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »