Udział Głównego Lekarza Weterynarii w komisji sejmowej

26 czerwca 2019 r. Główny Lekarz Weterynarii, Bogdan Konopka, brał udział w posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Tematem posiedzenia komisji było rozpatrzenie informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat sytuacji kadrowo- finansowej w Inspekcji Weterynaryjnej. Rozpatrzenie informacji o przewidywanych zmianach organizacyjnych i o realizacji zapowiedzianego wzmocnienia finansowego w Inspekcji Weterynaryjnej. Rozpatrzenie informacji o wynikach kontroli i realizacji zaleceń pokontrolnych Komisji Europejskiej dla Inspekcji Weterynaryjnej.

Link do archiwalnej transmisji: http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=3014A14510AEA265C125841D0031F837.

 

 Źródło
 Główny Inspektorat Weterynarii
 https://www.wetgiw.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: komisji; udział; inspekcji; informacji; rozwoju; weterynaryjnej. rozpatrzenie; głównego; rolnictwa; realizacji; lekarza; weterynarii; sejmowej; inspektorat; zapowiedzianego; wzmocnienia; finan;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »