UWAGA, PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW!!!

embargoAgencja Rynku Rolnego informuje, że od jutra, tj. od 29 października 2014 r. producenci owoców i warzyw, którzy chcą skorzystać z kolejnego nadzwyczajnego wsparcia, mogą składać powiadomienia do właściwego, ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta, Oddziału Terenowego ARR.

 

Pobierz:

PDFFormularz powiadomienia (.pdf)

Zobacz:

wwwWarunki uczestnictwa w mechanizmie „Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw”

Powyższa informacja wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz.U. z 2014 r., poz. 1468)

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

printButton
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: owoców; producenci; uwaga; ; producentów; października; powiadomienia; owocÓw; rolnego; związanych; zadań; dalszych; tymczasowych; agencję; ustanowieniem; sprawie; wynika; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »