Tylko grupy producentów rolnych zarejestrowane przez marszałków województw do 31 grudnia 2013 r. mogą ubiegać się o pomoc w ARiMR

O wsparcie w ramach działania "Grupy producentów rolnych" finansowanego z PROW 2007 - 2013, będą mogły ubiegać się w ARiMR jedynie takie podmioty, które zostaną wpisane do 31 grudnia 2013 r. do rejestru grup prowadzonego przez marszałka województwa właściwego ze względu na siedzibę takiej organizacji.

ARiMR przypomina również, że wnioski o przyznanie pomocy muszą być złożone do właściwego ze względu na siedzibę grupy, oddziału regionalnego Agencji w terminie 6 miesięcy od dnia wpisu grupy do rejestru.

Na portalu internetowym ARiMR, w zakładce http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2007-2013/grupy-producentow-rolnych.html, znajdują się podstawowe informacje na temat pomocy z działania "Grupy producentów rolnych" oraz obowiązujące wzory wniosków o pomoc i płatność, wraz z instrukcjami ich wypełnienia.

DKS/DDSŚ

 

Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: grudnia; ubiegać; rolnych"; pomocy; producentów; właściwego; względu; siedzibę; producentów; działania; województw; marszałków; rolnych; zarejestrowane; internetowym;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »