Targi ogrodnicze „Pamiętajmy o Ogrodach”

Targi ogrodnicze „Pamiętajmy o Ogrodach” VII Targi ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach” , które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim 15 kwietnia odwiedził podsekretarz stanu Andrzej Butra. Na targowych stoiskach można było zobaczyć i kupić, to co jest potrzebne w ogrodzie i na działce.

Organizatorem targów był Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, a honorowy patronat nad nimi sprawował minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki.

Piotrkowskie Targi cieszą się dużym zainteresowaniem. Swoje wyroby i produkty wystawiało ponad 130 wystawców z całego kraju –powiedział wiceminister A. Butra.

Na targach prezentowano : kwiaty ,byliny, rośliny skalne i wodne, zioła, krzewy, warzywa, nasiona sadzonki, nawozy, sprzęt ogrodniczy, wyposażenie szklarni i tuneli.

Zwiedzający mogli zakupić żywność ekologiczną, sery podhalańskie, czy regionalne kurpiowskie pieczywo. Można tu było także podziwiać pracę twórców ludowych i obejrzeć występy zespołów folklorystycznych.Źródło:
www.minrol.gov.pl

125ml milk

Targi ogrodnicze Pamietajmy o Ogrodach width209
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: warzywa; krzewy; sadzonki; wodne; nasiona;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »