Targi SIAL CHINA 2016

Dziś w Szanghaju rozpoczęły się targi SIAL CHINA - jedna z największych imprez wystawienniczych skierowanych do branży spożywczej w Azji. Polska w tym roku jest krajem partnerskim targów. Uroczystego otwarcia stoiska narodowego dokonał Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel wraz z Prezesem Agencji Rynku Rolnego - Łukaszem Hołubowskim. Minister spotkał się z wystawcami i wystąpił m.in. podczas konferencji promującej polskie jabłka dwukolorowe.
Polskie produkty prezentuje ponad 80 wystawców. Podczas licznych degustacji Chińczycy mają okazję spróbować nie tylko polskich artykułów, ale i dań przyrządzanych przez naszych kucharzy. Silna jest reprezentacja firm branży mięsnej, drobiowej, owocowej oraz mleczarskiej. Zainteresowanie zwiedzających wzbudzają polskie słodycze, przekąski i alkohole. Stoisko polskie wzbudza także zainteresowanie mediów, blogerów kulinarnych i oczywiście przedsiębiorców chińskich zainteresowanych współpracą z polskimi partnerami. Targi trwają do 7 maja.

SIAL CHINA 2016

SIAL CHINA 2016

SIAL CHINA 2016

SIAL CHINA 2016

SIAL CHINA 2016

SIAL CHINA 2016

 

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

500x333xsial china 2016 1 jpg pagespeed ic zAPUKk8F z
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: polskie; minister; branży; zainteresowanie; podczas; ; mięsnej; ; mleczarskiej.; wzbudzają; zwiedzających; reprezentacja; spróbować; okazję; pols;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »