Targi Kielce zapraszają na Horti-Tech

W dniach 13-14 lutego 2019 r. w Kielcach odbędą się IV Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH oraz Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej połączone z konferencją FruitPRO! Ta wspólna, duża impreza branżowa to okazja spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Hali E, na stoisko Centrum Doradztwa Rolniczego, na którym nasi specjaliści będą prowadzili konsultacje w zakresie produkcji sadowniczej i warzywniczej, integrowanej ochrony roślin, nowych odmian i technologii produkcji, instrumentów finansowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

horti tech 2019 zaproszenie pl

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

horti tech 2019 zaproszenie pl
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: horti-tech; kielce; zapraszają; technologii; sadowniczej; doradztwa; ochrony; którym; specjaliści; będą; prowadzili; konsultacje; zakresie; produkcji; warzywniczej; ; integrowanej; odmian; r;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »