Targi EUROPE NOW w Kanadzie 23-25.09.2013 r,

EUROPE NOW

Jeśli Twoja firma działa w branży artykułów rolno-spożywczych (zdrowa żywność/organic food) serdecznie zapraszamy do udziału w Targach

EUROPE NOW LIFESTYLE EXPO 2013
w terminie  23-25 września 2013 r.

 

Targi Europe Now Lifestyle Expo 2013 to rekomendowana i wskazana przez Ministerstwo Gospodarki ważna branżowa impreza wystawiennicza na terenie Kanady.


Kanada to jeden z pięciu wybranych przez Polskę kluczowych i perspektywicznych rynków dla rozwoju eksportu, importu, inwestycji i kooperacji na lata 2013-2015.  Program promocji polskiej gospodarki to wyjątkowa promocja i wsparcie dla polskich przedsiębiorców na rynku Kanady. Eksperci przewidują, że zniesienie cła zwiększy w krótkim terminie wymianę handlową między EU a Kanadą aż o 20%.

Dotacja dla polskich przedsiębiorców do 75%

która m.in. obejmuje koszty: przelotów lotniczych, noclegów, transportu wewnętrznego, spedycji eksponatów, wynajęcia powierzchni stoiska, wynajęcia tłumacza, hostessy, organizacji spotkań MM/B2B, udziału w konferencjach, reklamy w branżowych katalogach, ogólnokrajowych mediach, produkcji materiałów promocyjnych, itp.

 

Ostateczna data składania wniosków w Ministerstwie Gospodarki została przedłużona do dnia 22 sierpnia, 2013.


Kontakt :

Komplet informacji można znaleźć tutaj: http://businessbridge.pl/?page_id=343

 

Zgłoszenia, zapytania oraz szczegółowe informacje dotyczące zakresu targów, ich przebiegu, warunków udziału można uzyskać w przedstawicielstwie organizatora targów w Polsce:

EUROPE NOW- Office in Poland

bbc.fair@europenow.ca

 

Pełna asysta w przygotowaniu wymaganych dokumentów dla Ministerstwa Gospodarki. (Biuro Europe NOW w Kielcach, oraz zespół Międzynarodowych Targów Poznańskich, który został wybrany przez Ministerstwo jako organizator całego programu promocji w Kanadzie)

 

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania dla przedsiębiorców :

Targi Poznańskie sp. z o.o., jako organizator wystąpień polskich firm na targach Europe NOW zapewniają pomoc w uzyskaniu dofinansowania dla przedsiębiorców w ramach poddziałania 6.5.2 – wszelkie informacje związane z programem oraz pomoc w wypełnianiu wniosków.

Prosimy o kontakt z następującymi osobami z MTP:

Paweł Tomkowiak 61 869 26 71 pawel.tomkowiak@mtp.pl

Dagmara Cyran 61-869-2548 dagmara.cyran@mtp.pl

Marta Torzewska 61-869-2354 marta.torzewska@mtp.pl

 

Ministerstwo Gospodarki - strona dotycząca programu:

http://www.eksporter.gov.pl/Informacja/Informacja.aspx?Id=55051

 

Dlaczego warto uczestniczyć w targach Europe NOW ?

1/ Wyjątkowa możliwość dofinansowania – Kanada to jeden z pięciu  wybranych przez Polskę kluczowych i perspektywicznych rynków dla rozwoju eksportu, importu, inwestycji i kooperacji na lata 2013-2015.

Dofinansowanie wszystkich kosztów uczestnictwa w targach Europe NOW  aż do 75% kosztów kwalifikowanych.

2/ W tym roku, planowane jest podpisanie bezprecedensowej umowy o wolnym handlu miedzy Unią Europejską a Kanadą (CETA – Comprehensive Economic and Trade Agreement) .

3/ Podczas targów Europe NOW oferowany jest wyjątkowy w skali imprez targowych Prequalified Business Matchmaking. Ten segment targów obsługuje firma Trade Network Canada – najbardziej znany ekspert w tej dziedzinie. Prequalified Business Matchmaking jest najbardziej efektywną formą znalezienia właściwych partnerów biznesowych – w przypadku firmy TNC – efektywność wynosi aż 65 – 75%. Proces poszukiwania partnerów biznesowych (dystrybutorów, inwestorów, partnerów joint venture, etc.) rozpoczyna się w momencie zapisu na Targi i trwa przez cały okres do rozpoczęcia wystawy. Dlatego też ważna jest możliwie jak najwcześniejsza rezerwacje stoiska.

4/ Kanada jest idealnym miejscem do wejścia na cały rynek północnoamerykański – w ramach NAFTA (USA, Meksyk, Kanada)

 

Come to Toronto to Connect with the World !

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

europe now
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; europe; przedsiębiorców; gospodarki; targów; targach; udziału; partnerów; polskich; dofinansowania; kooperacji; wyjątkowa; promocji; eksportu; ; perspektywicznych;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »