Szkolenie pt.: Zarządzanie budżetem domowym wiejskiego gospodarstwa domowego

zarzadzanieCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na dwudniowe szkolenie pod nazwą: „Zarządzanie budżetem domowym wiejskiego gospodarstwa domowego", które odbędzie się w dniach: 22-23 czerwca 2015r. w siedzibie CDR oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.

  

Celem szkolenia jest edukacja ekonomiczna w zakresie konstruowania i zarządzania budżetem domowym w z uwzględnieniem specyfiki wiejskiego gospodarstwa domowego oraz nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami, w tym umiejętnego dokonywania zakupów czy korzystania z produktów bankowych. Celem warsztatów jest nabycie praktycznych umiejętności konstruowania budżetu domowego i efektywnego zarządzania portfelem przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych exel przydatnych również w codziennej pracy doradcy.

Zajęcia będą prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów (między innymi wykładowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz praktyków - przedstawicieli sektora bankowego, którzy podpowiedzą, jak czytać zapisy w umowach kredytowych i pożyczkowych, jakie produkty bankowe są bezpieczne, a jakich lepiej unikać - z wykorzystaniem formy warsztatów, by przekazywana wiedza mogła znaleźć praktyczne zastosowanie.

Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się zagadnieniami wiejskiego gospodarstwa domowego, agroturystyki i przedsiębiorczości.

Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 188,00 zł brutto dla jednej osoby. Opłata dotyczy jedynie części socjalnej szkolenia (zakwaterowanie, wyżywienie, serwis kawowy). Dla osób z odległych regionów Polski istnieje możliwość zabezpieczenie bezpłatnego noclegu w dniu poprzedzającym szkolenie. Część merytoryczna jest bezpłatna.
Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać na nasze konto PL 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.
Wypełnione karty zgłoszeń oraz informacje o uczestniku prosimy nadsyłać drogą pocztową, faksem lub na adres e-mailowy do 17 czerwca br.
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Teresa Sędzik
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel.: 12 424 05 54, e-mail: t.sedzik@cdr.gov.pl
fax: 12 424 05 05

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Edyta Klimowska-Bobula
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel.: 12 424 05 20, e-mail: e.klimowska@cdr.gov.pl

Do pobrania:

karta zgłoszenia
informacja o uczestniku
harmonogram

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

zarzadzanie
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wiejskiego; gospodarstwa; szkolenie; doradztwa; domowego; domowym; krakowie; nabycie; e-mail:; czerwca; szkoleniu; zarządzania; merytoryczna; umiejętności; rolniczego; zarządzanie; kons;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »