Szkolenie pn. Analiza i planowanie rozwoju gospodarstwa

 

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 4-6.07.2016 r. szkolenie pn. Analiza i planowanie rozwoju gospodarstwa. Szkolenie jest skierowane do doradców państwowych i prywatnych jednostek doradczych.

Zajęcia poprowadzą eksperci z CDR O/Poznań oraz O/Kraków. Głównym celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie sporządzania analizy ekonomicznej oraz opracowania planu rozwoju gospodarstw rolnego, który jest elementem metodyki świadczenia usług doradczych, a także zapoznanie uczestników z instrumentami wspomagającymi proces zarządzania gospodarstwem rolnym. W trakcie szkolenie przewidziana jest wizyta w gospodarstwie rolnym celem przeprowadzenia analizy. Uczestnik powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu ekonomii rolnictwa.

Szkolenie odbędzie się  w siedzibie CDR Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1.

Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu wynosi:

- dla doradców zatrudnionych w WODR i prywatnych: 335 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, dwa noclegi)

Uwaga:
Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 20 osób. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart uczestnictwa w szkoleniu do dnia 24.06.2016 r.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: s.filas@cdr.gov.pl lub pocztą tradycyjną.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych szkolenia: Rafał Galiak, tel. 12 424 05 07, e-mail: r.galiak@cdr.gov.pl

- w sprawie organizacji i rekrutacji: Sylwia Filas, tel. 12 424 05 54, e-mail s.filas@cdr.gov.pl

Do porania:
- karta zgłoszenia uczestnictwa
- harmonogram szkolenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; rozwoju; planowanie; analiza; uczestnictwa; krakowie; doradców; oddział; zgłoszenia; gospodarstwa; doradztwa; szkoleniu; zwracamy; powyższym; związku; osób.; wszystkich; n;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »