Szkolenie pn. „Budowanie planów marketingowych dla firm działających w branży rolno - spożywczej"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Budowanie planów marketingowych dla firm działających w branży rolno - spożywczej", które odbędzie się w dniach 14 lipca – 30 września 2017 roku.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym wiedzy z zakresu marketingu w agrobiznesie jak również zasad budowy planów marketingowych dla przedsiębiorstw funkcjonujących w obszarze działalności rolno-spożywczej.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego, wskazane jest jednak, aby wzięli w nim udział doradcy zajmujący się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, szczególnie ci, posiadający w zakresie swoich obowiązków zagadnienia związane z marketingiem, przedsiębiorczością, oraz rozwojem działalności pozarolniczej.
Rekrutacja na szkolenie będzie trwała od 26 czerwca do 15 września 2017 roku. O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia.
Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 14 lipca do 30 września 2017 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.
Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: t.sedzik@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi w teście, do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.

Osoby do kontaktu:
W sprawach merytorycznych:
Michał Wnęk – Dział ROW, tel. 12 424 05 25
e-mail: m.wnek@cdr.gov.pl
W sprawach organizacji i rekrutacji:
Teresa Sędzik - Zespół Metodyki, Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, tel. 12 424 05 54
e-mail: t.sedzik@cdr.gov.pl

Do pobrania:
- Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; marketingowych; szkolenie; zgłoszenia; branży; września; działających; planów; będą; szkolenia; sprawach; ; udostępnione; również; o/kraków; spożywczej;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »