shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie internetowe dla LGD "Budowa sieciowego produktu turystyki wiejskiej"

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu warsztatowym online pod nazwą "Budowa sieciowego produktu turystyki wiejskiej". Głównym celem organizowanego szkolenia jest nabycie przez uczestników wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny budowania markowego produktu turystyki wiejskiej, jego sieciowania i promocji.

W szkoleniu mogą brać udział osoby wskazane przez lokalną grupę działania.
Każda LGD może wskazać dowolną liczbę uczestników z obszaru swojego działania. Szkolenie kierowane jest szczególnie dla przedstawicieli LGD, którzy zajmują się turystyką wiejską na obszarze wdrażania LSR, przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, LOT, samorządów terytorialnych, instytucji kultury, a także właścicieli gospodarstw agroturystycznych i innych usługodawców w dziedzinie turystyki.

Czas trwania szkolenia wynosi 25 godzin lekcyjnych i będzie podzielony na cztery moduły samokształceniowe wsparte forum, indywidualnymi konsultacjami za pośrednictwem internetu oraz godzinnym czatem z udziałem autorów modułów.

Opłata za udział w szkoleniu obejmująca materiały samokształceniowe, udział w forum, czacie, wystawienie i wysyłkę zaświadczeń, wynosi:
- w przypadku zgłoszenia przez LGD dwóch i więcej uczestników 240 zł/os,
- w przypadku zgłoszenia jednego uczestnika 280,00 zł/os..

Warunkiem zakwalifikowania na szkolenie jest przesłanie przez biuro LGD karty zgłoszenia uczestnictwa dla każdego uczestnika, informacji o uczestniku oraz danych do faktury (do pobrania poniżej) w terminie do 21 maja 2012 roku pocztą, fax, lub e-mail (skan)na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie; ul.Meiselsa1; 31 - 063 Kraków, fax: (12) 424 05 05; e-mail: j.nowakowska@cdr.gov.pl

Faktura za szkolenie zostanie przesłana po jego zakończeniu.
Rozpoczęcie szkolenia planowane jest na 28 maja 2012 roku.

Przed rozpoczęciem szkolenia wszyscy zgłoszeni uczestnicy otrzymają drogą e-mail szczegółowy przewodnik użytkownika na podstawie którego każdy bez problemu zaloguje się na naszej platformie.

Do pobrania:

Program szkolenia
Harmonogram zajęć
Karta zgłoszenia uczestnictwa
Informacja o uczestniku
Dane do faktury

Osoby do kontaktu:
w sprawach merytorycznych: dr Leszek Leśniak
tel. (12) 424 05 03; e-mail: l.lesniak@cdr.gov.pl

w sprawach rekrutacji i organizacji: Jadwiga Nowakowska


tel. (12) 424 05 25; e- mail:

j.nowakowska@cdr.gov.plŹródło:
www.cdr.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »