shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie i wyjazd studyjny – Przedsiębiorczość na wsi – produkt regionalny, sprzedaż bezpośrednia.

W dniach 23-24 października 2014r. Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu organizuje szkolenie połączone z wyjazdem studyjnym nt. Przedsiębiorczość na wsi – produkt regionalny, sprzedaż bezpośrednia.

Szkolenie odbędzie się w Oddziale CDR w Poznaniu przy ul. Winogrady 63 w dniu 23.10.2014 r. (rozpoczęcie zajęć 23.10.2014r. - czwartek, godz. 13.00, obiad) oraz na terenie LGD Stowarzyszenie Puszcza Notecka w dniu 24.10.2014 r. (wyjazd studyjny w godzinach 8:00 – 18:30). Program szkolenia w załącznikach. Szkolenie przeznaczone jest dla reprezentantów Lokalnych Grup Działania oraz przedsiębiorców z obszarów wiejskich.

Ze względu na długi program wyjazdu studyjnego i powrót do Poznania w godzinach wieczornych w piątek, 24.10.2014r. zainteresowanych przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu po zakończeniu szkolenia (noc 24/25.10.2014 r.; cena noclegu dodatkowego nie jest wliczona w koszt szkolenia i wynosi 60 zł/osoba), co należy zadeklarować na załączonym formularzu zgłoszenia.

Zgłoszenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonym formularzu zgłoszenia w terminie do piątku 17.10.2014 r.  na adres, mail; poznan@cdr.gov.pl lub p.lecyk@cdr.gov.pl;

Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.

Koszty udziału w szkoleniu: 270,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są koszty wyżywienia, noclegu, transportu podczas wyjazdu studyjnego i degustacji wynikających z programu. Koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania organizator zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości zgłoszeń z jednej instytucji.

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa, Program szkolenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; program; doradztwa; poznaniu; sprzedaż; szkolenia; przedsiębiorczość; studyjny; regionalny; ; produkt; studyjnego; koszty; wyjazdu; względu; noclegu; formularzu; załączonym; udziału; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »